Lewandowskiho lákal jak Real, tak i PSG, odhalil hráčův agent. Neuvěříte, co zabránilo přestupu!

Není žádným tajemstvím, že ofenzivní polský klenot Robert Lewandowski patří k jedněm z nejlepších útočníků, jací se po fotbalových trávnících pohybují, a proto se také není ani čemu divit, že je o takové hráče na přestupovém trhu velký zájem.

Lewandowskiho lákal jak Real, tak i PSG, odhalil hráčův agent. Neuvěříte, co zabránilo přestupu!

Jak již bylo naznačeno a odhaleno v minulosti, o současnou oporu Bayernu Mnichov měl velký zájem Bílý balet, avšak přestup mu nakonec utnulo vedení klubu, které čekalo, zdali hráč bude na přestup tlačit, nebo jestli se podvolí jejich rozhodnutí.

„Mohli jsme zabojovat o transfer do Španělska, ale bylo tu několik rizikových faktorů, kvůli kterým jsme si nakonec řekli, že to nemá cenu. Robert koneckonců na žádný přestup netlačil, takže jsme té věci dali volný průběh,“ nechal se slyšet Lewandowskiho agent Cezary Kucharski.

Druhá situace je však mnohem kurióznější. Ta nastala během letního přestupového okna roku 2018 a odkázala nás na lukrativní nabídku z Parku princů, kam bohatí šejkové prakticky ještě nedávno dotáhli příchody Neymara či Mbappého.

„Na stole nám později přistála ještě další nabídka, tentokrát však z PSG,“ ujal se slova opět Kucharski. „Tento transfer byl ale hned smeten ze stolu, protože se nelíbil Robertově manželce. Vůbec se jí nezamlouvala možnost stěhování se do Francie nebo Anglie. Jediná nabídka, nad níž jsme tedy doopravdy uvažovali, náležela Realu,“ překvapoval a potvrzoval.