Viktoria pokračovala v přípravě další demolicí, výpraskem vyprovodila Dobrovice i Mladá Boleslav

AKTUALIZOVÁNO

Téměř bezchybný hrací den mají za sebou skoro všechny kluby z nejvyšší české soutěže. Plzeň, Dukla i Mladá Boleslav nadělovaly a na výhru si sáhli také hráči Zlína, Opavy, Sparty nebo Teplic. Mírné klopýtnutí se dostavilo až u fotbalistů Olomouce, kteří v prvním duelu proti Trenčínu sice uspěli, avšak ve druhém byly jejich snahy smazány. 

Viktoria pokračovala v přípravě další demolicí, výpraskem vyprovodila Dobrovice i Mladá Boleslav

Benešov - Dukla Praha 0:5 (8. Souček, 21. Podaný, 50. Djuranovič z pen., 60. Holík, 65. Koval)
Sestava: Hruška - Kovernikov, Ďurica, Kozma, Souček - Koval, Miloševič, Hanousek, Holík, Podaný - Djuranovič

Bohemians Praha 1905 - Žižkov 2:0 (27. Vodháněl, 45. Koubek) 
Sestava I. poločas: Fryšták - Dostál, Hůlka, Pokorný, Vondra - Reiter, Švec, Vaníček, Vodháněl - Nečas, Koubek
Sestava II. poločas: Valeš - Švec, Krch, Šmíd, Bartek - Záviška, Jindřišek, Bederka, Vaníček - Koubek, Nečas

MFK Karviná - Sereď 1:0 (37. Wágner)
Sestava I. poločas: Berkovec - Čolič, Krivák, Rundič, Záhumenský - Moravec, Budínský, Faško - Guba, Wágner, Ba Loua
Sestava II. poločas: Pastornický - Putyera, Smrž, Janečka, Tusjak - Dramé, Suchan - Galuška (75. Vlachovský), Lingr, Weber - Ramírez

FK Mladá Boleslav - Dobrovice 10:1 (5. a 66. Ladra, 41. a 77. Jelínek, 2. Tulio, 8. Pech, 35. Takács z pen., 39. Tvaroh, 50. Valenta, 84. Ewerton - 67. Fotr) 
Sestava: Šeda (46. Stejskal) - Tvaroh (46. Hašek), Chaluš, Hájek, Tulio (46. Rudzan) - Takács, Matějovský (46. Valenta) - Pech, Ewerton, Jelínek - Ladra

Trenčín - Sigma Olomouc 0:3 (17., 54. a 79. Yunis)
Sestava: Reichl - Zahradníček, Savič (64. Spáčil), Polom (46. Jemelka), Falta - Látal, Spáčil (46. Sláma), Plšek, Chytil, Texl - Yunis

Trenčín - Olomouc 5:2 (17. a 78. Roguljić, 2. Ubbink, 25. Čataković, 60. Van Arnhem - 50. Dvořák z pen., 90. Kalvach)
Sestava: Mandous - Štěrba, Kotouč, Zima, Beňa - Lalkovič, Kalvach, Zmrzlý, Dvořák, Matoušek - Zifčák

Viktoria Plzeň - Sokolov 7:2  (61. a 114. Procházka, 69. a 78. Kempl, 35. Pačinda, 65. Šulc, 119. Beauguel - 45. Jakub Dvořák II., 82. Glaser z pen.)
Sestava I. a II. čtvrtina: Hruška - Petržela, Pernica, Hubník, Limberský - Kayamba, Hrošovský, Hořava, Pačinda - Chorý, Bakoš
Sestava III. a IV. čtvrtina: Sváček - Havel, Hejda, Piroch, Kovařík - Šulc, Procházka, Bucha, Čermák - Beauguel, Kepl

FK Teplice - Oberlausitz Neugersdorf 5:1 (19. Žitný, 29. Luts, 41. Moulis, 55. Vošahlík, 84. Radosta z pen. - 74. Knechtel)
Sestava I. poločas: Soukup - Hyčka, Jeřábek, Čmovš, Krob - Ljevakovič - Moulis, Žitný, Kučera, Luts - Jindráček
Sestava II. poločas: Soukup - Hošek, Knapík, Shejbal - Soungole - Radosta, Trubač, Hyčka - Hora - Vošahlík, Kuchta

Žilina - SFC Opava 0:1 (19. Manzia)
Sestava I. poločas: Fendrich - Hrabina, Rychlý, Žídek, M. Helebrand - Manzia, Zavadil, Řezníček, Zapalač - Jurečka, Juřena
Sestava II. poločas: Šrom - M. Helebrand, Rychlý, Radič, Zapalač - Manzia (64. Socha), Souček, Řezníček, Stáňa - Jurečka (72. Darmovzal), Juřena (81. Ščudla)

Fastav Zlín - Zlaté Moravce 2:0 (60. Gajič, 82. Železník)
Sestava I. poločas: Šiška - Bačo, Buchta, Cedidla - Bartošák, Podio, Hellebrand, Slaměna, Hronek - Jakubov, Vyhnal 
Sestava II. poločas: Dostál - Gajič, Bačo, Hnaníček - Jiráček, Slaměna, Džafič, Holík, Matejov - Železník, Poznar

1. FC Slovácko - Žetisu 3:1 (4. Janošek, 25. Daníček, 85. Kalabiška)
Sestava: Daněk (46. Nemrava) - Juroška (46. Šimko), Mirosavljevič, Kadlec (46. Hofmann), Čivič (60. Reinberk) - Rezek (75. Kubala), Daníček (60. Anastasopulos), Machalík (60. Sadílek), Janošek (60. Hellebrand), Navrátil (60. Petr) - Kubala (46. Kalabiška)

Chotěbuz - Sparta Praha 0:2 (34. Tetteh, 50. Chipciu)
Sestava: Nita (46. Heča) - Zahustel (62. Wiesner), Radakovič, Costa (84. Červak), Hanousek (62. Čivič) - Frýdek, Kanga (62. Vácha) - Karlsson (46. Sáček), Stanciu (74. Zuberu), Plavšič (46. Chipciu) - Tetteh (46. Hložek)