Fabinho zůstává v Liverpoolu. Co se mu na PSG nelíbí?

Fabinho zůstává v Liverpoolu. Co se mu na PSG nelíbí?

Záložník Liverpoolu Fabinho byl v zimě spojován s transferem do Paříže, ten se ale s největší pravděpodobností neuskuteční. Proč se Fabinho nechce vrátit do francouzské Ligue 1 a čím ho PSG odradilo?

Přiznává, že Liverpool a Paříž už se spolu dohodly a že záleželo pouze na tom, zda se spolu dohodnou hráč a jeho nový klub. Tak se ale nestalo. Fabinho obviňuje Les Parisiens z neférového a sobeckého jednání a rozhodl se, že pro jarní část zůstane hráčem Reds.

Ve skutečnosti prý Fabinho opustit Liverpool nechtěl, ale nabídku PSG si chtěl přinejmenším vyslechnout. Nelíbí se mu, že Paříž ho oslovila těsně před důležitým zápasem v Lize mistrů právě s Liverpoolem. Co víc, nestalo se to poprvé. Něco podobného už zažil za dob, kdy působil v Monaku.

"Teď se mi PSG ozvalo těsně před důležitým zápasem v Lize mistrů, minule mi nabízeli přestup těsně před důležitým finále ligového poháru s Monakem, ve kterém jsem působil. Nepřijde mi to jako férové jednání. Určitě to není náhoda," zarazil se brazilský středopolař.

"A navíc, kdybych chtěl být hráčem PSG, tak už jím minimálně rok jsem," dodal Fabinho.