Odejde Willian přece jen z Chelsea? Hráč i kouč Sarri se vyjádřili!

Willianovi zbývá do konce smlouvy rok a půl a hráč je spojován s odchodem už v létě, ba dokonce i teď v zimě. Pravděpodobnější je ale ta první varianta. Jak se ke spekulacím staví sám Willian Borges a kouč Chelsea Maurizio Sarri?

Odejde Willian přece jen z Chelsea? Hráč i kouč Sarri se vyjádřili!

Brazilský křídelník hraje za Chelsea od roku 2013, před tím působil půl roku v ruské Machačkale a šest let v ukrajinském Šachtaru Doněck. S týmem vyhrál dvakrát Premier League a jednou FA Cup. Zda v létě znovu změní dres, je otázka. Očividně se ale hráči přestupovat nechce. 

"Moje budoucnost? Ta je tady v Chelsea,"zdůraznil brazilský reprezentant. "Vůbec nevím, o čem se bavíte. Noviny jsem neviděl a nečetl," vzkazuje novinářům, kteří o jeho možném transferu píší. Konkrétně se spekuluje, že přestoupí do Barcelony, která se o třicetiletého hráče s afrem na hlavě dlouhodobě zajímá.

Podobný názor má i kouč Blues Maurizio Sarri. Willianovi končí smlouva už v červnu 2020 a proto by ani nemusel být nějak drahý. Když se jej novináři tázali ohledně přestupu Williana, odpověděl: "Přestaňte, přestaňte. Nevím, co mám odpovědět. Je mi jedno, kdy mu končí smlouva," pravil kouč Chelsea.

"Willian je pro nás velmi důležitý hráč, podle mě by pro něj i pro nás bylo dobré, aby tu zůstal. Potřebujeme na jeho pozici hodně hráčů a on je dobrý. Věřím, že zůstane," ukončil italský trenér.