Největší smolař italského fotbalu se vrátil na Old Trafford!

Aktuálně jednatřicetiletý italský útočník Giuseppe Rossi prošel Manchesterem United, Newcastlem, Parmou, Villarrealem, Fiorentinou, Levante, Celtou Vigou i Janovem a to je slušný profesní životopis.

Největší smolař italského fotbalu se vrátil na Old Trafford!

V profesionální kariéře však možná mohl dokázat mnohem více, pokud by ho nepostihla celá řada vážných zranění, která ho v celkovém součtu vyřadila ze hry na několik let.

Rossi je momentálně po rozvázání smlouvy s Janovem volným hráčem a v poslední době individuálně pracoval na svém fyzickém fondu v Americe, aby byl znovu připraven na nejvyšší úroveň.

"Skleněný muž" z Apeninského poloostrova by si rád v lednu našel nový klub a jak zaznělo na kanálu PA Sport, kvůli snazší adaptaci na týmový fotbal začne trénovat s Manchesterem United.

Rossi je velm dobrým kamarádem nynějšího úspěšného manažera Rudých ďáblů Ole Gunnar Solskjaera, se kterým se na rudé straně Manchesteru potkal v letech 2004 - 2007.

To, že by se zapojil do dění Premier League a stal se kolegou Pogby, Lukaka, Martiala a spol., se asi očekávat nedá, nicméně z ostrovů se jistě k nějakému relevantnímu angažmá odpíchne.