Arsenal - Chelsea, Juventus - AC Milán, Lipsko - Dortmund, Real - Sevilla, finále Tipsport Malta Cupu!

TELEVIZNÍ PROGRAM

Víte, jaké živé televizní přenosy na vás čekají v době od úterý 15. ledna do pondělí 21. ledna? Redakce eFotbal.cz doporučuje londýnské derby Arsenal – Chelsea, italský šlágr Juventus – AC Milán, německý tahák Lipsko – Dortmund, třaskavý španělský hti mezi Realem a Sevillou a v neposlední řadě také finále Tipsport Malta Cupu.

Arsenal - Chelsea, Juventus - AC Milán, Lipsko - Dortmund, Real - Sevilla, finále Tipsport Malta Cupu!

 

ÚTERÝ 15. LEDNA 2019

10.25 (výkop 10.30): 1. FK Příbram – FK Ústí nad Labem (utkání skupiny A Zimní Tipsport ligy v Praze-Xaverově) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 ve 23.15 hodin.

13.50: Sestřih z 22. kola Premier League – ČT Sport.

18.55 (výkop 19.00): SCO Angers – Girondins Bordeaux (dohrávané utkání 17. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC Blackburn Rovers– FC Newcastle United (opakované utkání 3. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 1.

 

STŘEDA 16. LEDNA 2019

18.30: Juventus Turín – AC Milán (utkání italského Superpoháru 2018) – Sport 1.

18.55 (výkop 19.00): FC Toulouse – Olympique Lyon (dohrávané utkání 17. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC Southampton – FC Derby County (opakované utkání 3. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): AS Saint-Étienne – Olympique Marseille (dohrávané utkání 17. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

 

ČTVRTEK 17. LEDNA 2019

17.10: Gól roku (anketa o nejlepší ligový gól roku 2018) – ČT Sport.

 

PÁTEK 18. LEDNA 2019

20.00 (výkop 20.10): Sparta Praha – Svarog FC Teplice (utkání 13. kola VARTA futsalové ligy) – ČT Sport. Záznam v 1.55 hodin.

20.25 (výkop 20.30): TSG 1899 Hoffenheim – Bayern Mnichov (utkání 18. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1, ZDF.

20.40 (výkop 20.45): OSC Lille – SC Amiens (utkání 21. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2. Záznam v sobotu v 9.00 hodin.

20.40 (výkop 20.45): FC Norwich City – FC Birmingham City (utkání 28. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 4.

20.55 (výkop 21.00): FC Getafe – Deportivo Alavés (utkání 20. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

 

SOBOTA 19. LEDNA 2018

10.55 (výkop 11.00): Zbrojovka Brno – vítěz základní části zimní Tipsport ligy (první semifinálové utkání FinalFour Tipsport Malta Cupu v Ta´Qali na Maltě) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam ve 22.30 hodin.

13.25 (výkop 13.30): FK Mladá Boleslav – FC Slovan Bratislava (druhé semifinálové utkání Final Four Tipsport Malta Cupu v Ta´Qali na Maltě) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam v 0.15 hodin.

13.25 (výkop 13.30): FC Wolverhampton Wanderers – FC Leicester City (utkání 23. kola anglické PremierLeague) – Digi Sport 4.

14.55 (výkop 15.00): AS Řím – FC Turín (utkání 20. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.Digi Sport 1 záznam ve 22.45 hodin.

15.25 (výkop 15.30): Bayer 04 Leverkusen – Borussia Mönchengladbach (utkání 18. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.Digi Sport 3 záznam ve 20.30 hodin.

15.40: Češi a Slováci v Evropské lize (sestřih z podzimu 2018) – NOVA Sport 2.

15.55 (výkop 16.00): Manchester United – FC Brighton and Hove Albion (utkání 23. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

16.00: FC Middlesbrough – FC Millwall (utkání 28. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Arena Sport 1.

16.10 (výkop 16.15): Real Madrid – FC Sevilla (utkání 20. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2. Záznam ve 22.30 hodin.

16.55 (výkop 17.00): FC Paris Saint-Germain– EA Guingamp (utkání 21. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.55 (výkop 18.00): Udinese Calcio – FC Parma (utkání 20. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

18.15 (výkop 18.30): RB Lipsko – Borussia Dortmund (utkání 18. kola německé bundesligy) – TV Seznam, Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): FC Arsenal – FC Chelsea (utkání 23. kola anglické Premier League) –Digi Sport 4.

18.25 (výkop 18.30): SD Huesca – Atlético Madrid (utkání 20. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

19.00: Sporting CP Lisabon – FC Moreirense (utkání 18. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

19.45: PEC Zwolle – Feyenoord Rotterdam (utkání 18. kola nizozemské Erdedivisie) – Arena Sport 1.

19.55 (výkop 20.00): AS Monako Racing Štrasburk (utkání 21. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): Inter Milán – Sassuolo Calcio (utkání kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.30 (záznam, výkop 16.00): AFC Bournemouth – FC West Ham United (utkání 23. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): Celta Vigo – FC Valencie (utkání 20. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

21.30: CD Santa Clara – CS Marítimo (utkání 18. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

22.25 (záznam, výkop 16.00): FC Liverpool – FC Crystal Palace (utkání 23. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

 

NEDĚLE 20. LEDNA 2019

11.55 (výkop 12.00): Real Betis Sevilla – FC Girona (utkání 20. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.Digi Sport 3 záznam ve 22.25 hodin.

12.25 (výkop 12.30): Frosinone Calcio – Atalanta Bergamo (utkání 20. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

14.25 (výkop 14.30): AFC HuddersfieldTown – Manchester City (utkání 23. kola anglické Premier League) –Digi Sport 4. Záznam ve 20.50 hodin.

14.30: FC Emmen – PSV Eindhoven (utkání 18. kola nizozemské Erdedivisie) – Arena Sport 1.

14.55 (výkop 15.00): FC Stade Rennes– HSC Montpellier (utkání 21. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

14.55 (výkop 15.00): ACF Fiorentina – Sampdoria Janov (utkání 20. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.Digi Sport 2 záznam ve 22.45 hodin.

15.25 (výkop 15.30): 1. FC Norimberk – Hertha BSC Berlín (utkání 18. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Záznam ve 22.30 hodin.

16.10 (výkop 16.15): FC Villarreal – Athletic Bilbao (utkání 20. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

16.45: Ajax Amsterdam – SC Heerenveen (utkání 18. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

16.55 (výkop 17.00): SM Caen – Olympique Marseile(utkání 21. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

16.55 (výkop 17.00): FC Fulham – Tottenham Hotspur(utkání 23. kola anglické Premier League) –Digi Sport 4. Záznam ve 22.55 hodin.

17.55 (výkop 18.00): FC Schalke 04 – VfL Wolfsburg (utkání 18. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): Cagliari Calcio – FC Empoli (utkání 20. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

18.25 (výkop 18.30): UD Levante – Real Valladolid (utkání 20. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): SSC Neapol – Lazio Řím (utkání 20. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC Barcelona – CD Leganés (utkání 20. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): AS Saint-Étienne– Olympique Lyon (utkání 21. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

21.00: FC Rio Ave – CD Feirense (utkání 18. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

 

PONDĚLÍ 21. LEDNA 2019

10.55 (výkop 11.00): Utkání o 3. místo Final Four Tipsport Malta Cupu v Ta´Qali na Maltě – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam v 1.00 hodin.

13.25 (výkop 13.30): Finálové utkání Final Four Tipsport Malta Cupu v Ta´Qali na Maltě– NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam ve 2.45 hodin.

14.55 (výkop 15.00): FC Janov – AC Milán (utkání 20. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.Digi Sport 1 záznam ve 23.00 hodin.

20.25 (výkop 20.30): Juventus Turín – AC Chievo Verona (utkání 20. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC Paris – Stade Brestois 29 (utkání 21. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00):FC Bolton Wanderers – FC West Bromwich Albion (utkání 28. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) –Digi Sport 4.

20.55 (výkop 21.00): SD Eibar – Espanyol Barcelona (utkání 20. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.