Atlético přijde o svou neprostupnou skálu. Godín se postaví vedle Škriniara

Atlético přijde o svou neprostupnou skálu. Godín se postaví vedle Škriniara

Defenzivní symbol Atlétika Madrid posledních několika let Diego Godín by měl po skončení právě probíhajícího ročníku 2018/2019 opustit Wanda Metropolitano.

Jak zaznělo na vlnách rozhlasové stanice Cadena Ser, dvaatřicetiletý uruguyaský stoper se s funkcionáři Atletů nedohodl na podmínkách nové smlouvy a v létě se stane hráčem Interu Milán.

Nerazzurri, které vede stratég Luciano Spalletti, se dočkají příchodu věhlasného defenzivního esa zcela zadarmo. Kouč momentálně třetího týmu Serie A pracuje na stadionu Giuseppe Meazzy se zadáky jako Vrsaljko, Joao Miranda, D´Ambrosio, De Vrij, Asamoah, Dalbert Henrique a Škriniar.

"Godín i lidé v klubu ví, co si o této situaci myslím," podotkl zklamaný osmačtyřicetiletý argentinský stratég Diego Simeone, jenž stojí v čele madridského giganta od prosince 2011.

Kolega Oblaka, Griezmanna, Kokeho a spol. působí ve španělské metropoli od léta 2010, kdy do ní dorazil za 8 milionů eur z konkurenčního Villarrealu. Od té doby si na své konto připsal osm trofejí a dvakrát byl ve finále Champions League.