S Tettehem jim to neklaplo, tak zkouší přilákat exsparťana Bonyho...

Galatasaray Istanbul je v nynější Süper Lig až pátý, ovšem na špičku moc bodů neztrácí a po pár jarních kolech může být vše jinak. Také proto ještě hodlá jednadvacetinásobný šampion Turecka posilovat řady.

S Tettehem jim to neklaplo, tak zkouší přilákat exsparťana Bonyho...

Pět zápasů neporažený tým trenéra Fatiha Terima lákal jednadvacetiletého ghanského útočníka Benjamina Tetteha, za kterého nabízel Spartě snad až 7 milionů liber, ovšem na Letné nepochodil.

Svou pozornost tak přesměroval na jiného afrického snajpra, kterým je již třicetiletý rodák z Pobřeží slonoviny Bony Wilfried, jenž se do velkého evropského fotbalu odpíchl právě ze Sparty.

Když se rok a půl zpět vracel bývalý hráč Vitesse Arnhem, Stoke City a Manchester City do Swansea City, aktuálně druholigové Labutě za něj zaplatili okolo 10 milionů liber.

Po dalších zdravotních peripetiích však bude mistr české ligy ze sezony 2009/2010 o poznání levnější. V této sezoně Championship zatím zasáhl do sedmi duelů, s tím, že v šesti případech to bylo z lavičky náhradníků a během 181 minut poskytnutého času si připsal jednu trefu.

Zaměstnavatele Muslery, N´Diayeho či Feghouliho čeká další soutěžní vystoupení už v sobotu 19. ledna proti Ankaragücü. To se ještě transfer dotáhnout nestihne, ale potom už je možné vše...