Můj věk a zkušenosti pro mě nejsou břemenem, upozornil Kucka po návratu do Serie A

Velezkušený slovenský středopolař Juraj Kucka se nám v právě probíhajícím přestupovém okně vrátil do italské Serie A, konkrétně do jejího dvanáctého celku Parmy.

Můj věk a zkušenosti pro mě nejsou břemenem, upozornil Kucka po návratu do Serie A

V novém působišti podepsal jednatřicetiletý záložník dlouhodobý kontrakt na tři a půl roku až do 30. června 2022 a po Janovu a AC Milán se jedná už o jeho třetí misi na Apeninském poloostrově.

"Jsem rád, že budu hrát za žluto-modré. Jsem hodně motivovaný. Nemůžu se dočkat prvního zápasu," vzkázal těsně po podpisu smlouvy "Kuco", jehož slova vyšla na sport.sk.

"Těším se i na to, že uvivím své přátele z Milána a Janova. Zodpovědnost mi nedělá problém. Můj věk a zkušenosti pro mě nejsou břemenem. Naopak, mohou být mojí výhodou," nechal se slyšet serverem sport.sk citovaný bývalý hráč Trabzonsporu, Sparty či Ružomberoku.

Kucka, jemuž začíná druhé italské dobrodružství již 19. ledna na půdě patnáctého Udinese, se na nové misi nebude bát ani titánů. V nejbližší době totiž čeká jeho Calcio 1913 jak Juventus, tak Inter Milán...

"Juventus je jasně nejlepším týmem soutěže, ale není nemožné je zdolat. Když jsem hrál za AC Milán, dva roky zpět se nám to podařilo," motivoval své nové spoluhráče účastník mistrovství světa i Evropy, jenž se v Parmě potkal s hráči jako Gervinho, Biabiany či Bruno Alves.