Liga mistrů je naší prioritou, tvrdí Dybala, ale největší trumfy podle něho drží tým z města Beatles

Liga mistrů je naší prioritou, tvrdí Dybala, ale největší trumfy podle něho drží tým z města Beatles

Slavná Liga mistrů bývá vždy tím největším evropským klenotem, o jehož zisk se pokouší celá řada týmů. Dle papírových předpokladů drží v této sezoně ty největší trumfy právě Juventus, nicméně skutečnost je dle ohlasů z nitra klubu úplně jiná.

Necelý měsíc nás dělí od prvních zápasů vyřazovacích kol, a i když je ještě v podstatě spousta času na přípravu, najdou se mezi námi tací, kteří by rádi nenechali nic náhodě. Stará dáma o prvenství na nejprestižnějším turnaji Evropy sní už několik let, ovšem pokaždé, když už byla triumfu blízko, ztroskotala prakticky až v samotném cíli.

Daný scénář by rád změnil tým okolo Paula Dybaly, který se nově těší i ze skvostné spolupráce s celosvětově známou značkou CR7. Znovu se však nejedná o lehký úkol, konkurence je příliš vysoká. Nechceme sice brát ostatní soutěže na lehkou váhu, ale Liga mistrů je pro nás v této sezoně největší prioritou,“ nechal se slyšet  mladý útočník, jehož dres zdobí číslo deset.

„Myslím si, že jsme se za ty roky dost změnili, vyspěli jsme jako tým, což nás možná staví do lepší pozice, ale za úplné favority se také považovat nemůžeme,“ nabádá, že tu jsou i ostatní celky, co za tu dobu podobně vyspěly. „Nejtěžší soupeř je bezpochyby Liverpool, který podle mě má největší šanci to celé vyhrát,“ vzdal hold svěřencům trenéra Jurgena Kloppa.

Odhodlání Juventusu se přitom nijak neliší, pouze musí dokázat, že na to hráči mají. „Pokud máme naplno projevit své ambice, je potřeba se nejprve dostat přes Atlético. I to je velice silný a nepříjemný soupeř s velmi zkušeným trenérem, a proto je důležité, abychom byli co nejlépe připraveni. Každá naše chyba může být potrestána,“ věděl pětadvacetiletý Argentinec.