Starka přeje Treglerovi posun výše a velkou kariéru

Příbram si tento týden nezavázala pouze Tomáše Jablonského, ale také další dva hráče ze základní sestavy trenéra Josefa Csaplára.

Starka přeje Treglerovi posun výše a velkou kariéru

Svou budoucnost spojil se stadion u řeky Litavky útočník Radek Voltr, který dosud v klubu hostoval ze Slovanu Liberec. Nové znění smlouvy odchovance východočeských Votroků se stovkou prvoligových startů, jenž prošel také Karvinou či Jihlavou, zní na tři a půl roku...

"Radka jsme přivedli na podzim s cílem zkvalitnit útočnou hru týmu. Ukázal, že je platným fotbalistou a velkým bojovníkem. Pomohl nám nejen gólem na hřišti Bohemians, ale i v dalších utkáních. Jsme potěšeni, že se nám podařilo dotáhnout jeho transfer," zářil po podpisu statutární ředitel Jan Starka, jehož slova vyšla na webu fkpribram.cz.

Dalším jménem, které se u dvanáctého týmu Fortuna:ligy v poslední době přetřásalo, byl Jaroslav Treger, jenž dorazil na současnou adresu již v patnácti letech ze Sparty. Třiadvacetiletý muž se 74 starty v nejvyšší soutěži prodloužil kontrakt do léta 2022.

"Jardu znám už odmalička, beru ho trochu jako své dítě, proto mě moc těší, že se nám podařilo s ním prodloužit spolupráci. Přeji mu jen to nejlepší a aby se z našeho klubu posunul ještě někam výše a udělal velkou kariéru," zapojil se na stránkách fkpribram.cz klubový prezident Jaroslav Starka.