Balotelli už prý ví, kam zamíří z Nice. Který klub má být jeho dalším působištěm?

Balotelli už prý ví, kam zamíří z Nice. Který klub má být jeho dalším působištěm?

Nice je pro něj uzavřená kapitola a Mario Balotelli vyhlíží nové angažmá. A podle britských médií už prý ví, kde si bude fotbalem vydělávat příště.

Dobře ho znají fanoušci Manchesteru City či Liverpoolu, ale v Premier League byste jeho další adresu hledali zřejmě marně. Podle BBC totiž zůstane ve francouzské Ligue 1.

Konkrétně by měl oblékat dres Olympique Marseille, o němž se jako o jednom z favoritů na jeho získání spekulovalo již dříve.

Na francouzských trávních si fotbalem osmadvacetiletý fotbalista vydělává už od roku 2016, kdy opustil Liverpool. Své angažmá v Nice si však poněkud pokazil hádkou s koučem Patrickem Vieirou a od začátku prosince v podstatě jen čeká na přestupní termín.

V aktuálním ročníku stihl za Nice odehrát jen deset zápasů, v nichž si však nepřipsal ani jedinou branku.  A to přitom osmadvacetiletý rodák z Palerma pamatuje ve své kariéře i lepší časy. Je anglickým i italským mistrem a s milánským Interem kromě tří ligových trofejí ovládl i Ligu mistrů. V posledních letech však jeho fotbalový život spíše poněkud stagnuje.