Real už byl v této sezoně přemožen desetkrát. Solari je kvůli kilům naštvaný na Marcela i Isca

Real už byl v této sezoně přemožen desetkrát. Solari je kvůli kilům naštvaný na Marcela i Isca

Když Real Madrid tento týden padl i na půdě Leganés, zaznamenal již desátou porážku v sezoně 2018/2019, což se mu stalo poprvé po šesti letech.

Podobnou bilanci naposley Bílý balet zažil v ročníku 2012/2013, který finišoval s jedenácti neúspěchy. Vzhledem k tomu, že do konce soutěžního období pořád ještě pár měsíců zbývá, proher může ještě přibýt.

V kabině na San Bernabéu navíc není úplná pohoda, o čemž svědčí skutečnost, že je hlavní trenér Los Blancos Santiago Solari naštvaný na klíčového obránce Marcela, který má problémy se svou fyzickou připraveností.

Na El Transistor dokonce zaznělo, že měl zkušený brazilský bek v právě probíhající sezoně jasnou nadváhu 7 kilo. V současnosti má jít o pět kilo navíc, což ale pořád není stav, který by kouče madridského kolosu uklidňoval.

Solari se pak zlobí také na španělského reprezentanta Isca. Také on má mít problémy s váhou. "Solari řekl, že s ani jedním z nich nebude počítat, dokud se nevrátí na svou váhu," prozradil José Ramón de la Morena.

Ve zmíněném duelu Copa del Rey s Leganés ovšem nastoupili oba. Třicetiletý Marcelo odehrál celý zápas a o čtyři roky mladší Isco přišel na trávník pětadvacet minut před koncem.

 

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.