Obrat v případu Schick: Český útočník byl lákán Tottenhamem, AS nabídku zamítlo

Obrat v případu Schick: Český útočník byl lákán Tottenhamem, AS nabídku zamítlo

Patrik Schick zažívá výkonnostní období v dresu AS Řím jako houpačce a podobně je to i s jeho přestupovou vizitkou. Nejprve se zdálo, že jej Vlci pošlou zpět do Sampdorie, avšak nyní odmítli volání Tottenhamu.

Spurs se v rámci Premier League nenachází zrovna v optimální situaci. Domácí prohra s Manchesterem United výrazně snížila jejich snahy z potenciálního zisku titulu a navíc se jim při té bitvě na několik týdnů zranil kanonýr Harry Kane.

Krátce po této události se klub rozloučil se záložníkem Mousou Dembélém, jehož zlákala štědrá nabídka z čínské ligy, což znamenalo pro Tottenham druhou ránu, která by si zasloužila alespoň částečnou kompenzaci.

Dle důvěryhodné stanice Sky Sports Kohouti učinili nabídku právě za českého útočníka Patrika Schicka, jemuž by momentálně dali příležitost v ofenzivě před zraněným Kanem a téměř nehrajícím Llorentem.

AS Řím však otočilo ze svého původního úmyslu o 180 stupňů, a to prakticky během krátké doby. Nabídka Spurs, jež měla atakovat hodnotu 20 milionů liber, byla ihned smetena ze stolu. Vedení klubu navíc do Londýna adresovalo, ať na přestup zapomenou.

Vzhledem k daným souvislostem se může jednat o dobré zprávy pro samotného českého hráče, jehož budoucnost byla před zimním přestupovým obdobím poměrně nejistá. Veškeré spekulace nás spojovaly s hostováním a Sampdorií, což by pro Patrika znamenalo samo o sobě krok zase zpátky.