Lepšího lodivoda než Mourinho Real prý nenajde. Prozradil prezident LaLigy něco, co by neměl?

Lepšího lodivoda než Mourinho Real prý nenajde. Prozradil prezident LaLigy něco, co by neměl?

Potřebujeme další znamení, že Bílý balet hodlá (patrně po sezoně) opět jmenovat Josého Mourinha svým koučem? Další polínko pod čím dál více sálající kotel přihodil nyní i prezident španělské nejvyšší soutěže.

Když se objevily první spekulace, zprvu si z nich nikdo nic nedělal, avšak později začalo stále více a více přihořívat, že tu v současnosti máme pouze dvě „reálné“ destinace, a sice Real a Inter.  

Protože se jedná o věc, jakou neschováte jen tak někde pod pokličku, velmi rychle tyto zprávy doputovaly také k Javierovi Tebasovi, prezidentovi LaLigy, který je vítal s otevřenou náručí. „Bylo by skvělé tu Josého zase mít,“ reagoval bez váhání prostřednictvím radiostanice Football Espana.

Real Madrid, jak nám už bylo naznačeno, se skrze letní přestupové období pustí do přestavby kádru. Tomu by měly vévodit alespoň čtyři nové tváře, které si vybere sám Mourinho. Podobně tak, jako to udělal při příchodu do Manchesteru.

„Je to fantastický trenér. Nejenomže zná některé hráče, ale navíc dobře pozná i strukturu klubu. Momentálně si neumím představit lepší osobu, jaká by to v Realu zvládla lépe,“ komentoval Tebas, jenž k tomu už nic raději neřekl, pakliže tedy věděl něco více.

Aktuálně portugalský manažer ve svém volnu převzal roli komentátora zápasů, s níž by si měl vystačit do konce sezony. Trenérovi Scolarimu v té době vyprší smlouva, a pokud by mělo jít všechno tak, jak se nám to momentálně jeví, bude José Mourinho v létě jmenován novým šéfem lavičky Realu.