Tohle nemůžu tolerovat, běsnil trenér Sarri po porážce Chelsea na Arsenalu. Co se mu nelíbilo?

Londýnské derby mezi Arsenalem a Chelsea bylo nakonec jednoznačnou záležitostí ve prospěch domácích. Gunners vyhráli 2:0 a kouč hostů Maurizio Sarri nemohl po utkání přijít svým svěřencům na jméno. 

Tohle nemůžu tolerovat, běsnil trenér Sarri po porážce Chelsea na Arsenalu. Co se mu nelíbilo?

Už jen tři body má po sobotním derby na Arsenal k dobru na čtvrtém místě londýnská Chelsea. Může za to porážka ve vzájemném zápase, o kterou se postarali Laurent Koscielny a Alexandre Lacazette. Ti ještě během první pětačtyřicetiminutovky zařídili Arsenalu dvoubrankové vedení, které domácí už nepustili.

Kromě zásahů dvojice francouzských fotbalistů mohl za porážku Chelsea i přístup jejích fotbalistů. Ten se totiž vůbec nezamlouval manažerovi Blues Mauriziovi Sarrimu. "Z našeho přístupu k zápasu jsem velmi naštvaný," byl rozladěný po prohře.  "Občas se můžete dostat do složité situace, ale musíte na ni zareagovat lépe než my," podotkl a přirovnal duel proti Arsenalu k pohárovému střetnutí s Tottenhamem, které jeho svěřenci prohráli 0:1.

"Zdá se, že máme opravdu problém dostat se v takových utkáních do tempa," všímá si zkušený trenér. "Porážky mi nevadí, ale ne, když prohráváte takovým způsobem," hněval se Sarri. "Něco takového nemůžu tolerovat," měl jasno.

Příležitost napravit nepovedený dojem budou mít jeho "ovečky" už ve čtvrtek, když je na Stamford Bridge čeká odveta semifinále Ligového poháru proti Tottenhamu.