Messi je jako Kobe, říká bývalý hráč Barcelony Satoranský. Kterou hvězdu NBA přirovnává k Ronaldovi?

Messi je jako Kobe, říká bývalý hráč Barcelony Satoranský. Kterou hvězdu NBA přirovnává k Ronaldovi?

Tomáš Satoranský je momentálně jediným Čechem v NBA, kam odešel ze španělské Barcelony. V lásce má tak i fotbal, zejména ten španělský, a logicky i jeho bývalý klub, akorát ve fotbalovém provedení. A kdo má rád Barcelonu, má rád i Messiho. 

A právě Messiho obdivuje i Satoranský. Přirovnává ho k bývalému basketbalistovi Kobe Bryantovi. Právě Bryant, jenž strávil dvacet sezón v Los Angeles Lakers, je vzor české hvězdy. Ta se tím netají. "Messi je jako Kobe Bryant," přirovnává Satoranský fotbalovou hvězdu k té basketbalové, ač bývalé.

Messiho a Bryanta pojí mimo jiné i věrnost. Messi hraje od malička v Barceloně, Kobe zase celou svou kariéru odehrál ve Staples Center. Každý z nich má na svém kontě i řadu úspěchů, Messi vyhrál čtyřikrát Ligu mistrů a Kobe Bryant pětkrát NBA. Trochu kontroverznější postava amerického basketbalu je LeBron James. 

Ten se zase více hodí k druhé fotbalové superstar, Cristianu Ronaldovi. Tak to vidí i Satoranský. Ronaldo za svou kariéru vystřídal Manchester United, Sporting Lisabon, Real Madrid a Juventus, LeBron si zase zahrál v Clevelandu, Miami a nyní v Los Angeles. Úspěchy ale zažili oba ve vícero klubech. 

"Ronaldo je ve fotbale tak dobrý jako LeBron James v basketbalu," uzavřel Satoranský fotbalovo-basketbalovou debatu.