Ředitel Interu ví podrobnosti o budoucím kontraktu Icardiho. Prodlouží jej?

Ředitel Interu ví podrobnosti o budoucím kontraktu Icardiho. Prodlouží jej?

Mauro Icardi je dlouho spojován s odchodem z Interu Milán. Hovoří se, že by Nerazzuri mohl jejich kapitán opustit už teď v létě. Smlouvu má sice až do léta 2021, hvězdný útočník si ale přeje lepší. A do teď nebylo jisté, zda ji dostane právě od svého současného zaměstnavatele.

Inter si ale přeje, aby svého kapitána a každoročně nejlepšího střelce udržel. Icardi působí na San Siru od roku 2013, v 176 ligových utkání zaznamenal skvělých 109 branek, dalších jedenáct gólů nastřílel během ročního angažmá v Sampdorii Janov, odkud jej Inter koupil.

Jako mladík působil Icardi i v Barceloně, tam se ale příliš neprosadil a hlavně má špatné vztahy s Lionelem Messim. Hovoří se, že by "na truc" přestoupil do Realu. Samozřejmě je to ale i proto, že by to pro něj byl kariérní posun, ale i to, že jej Real potřebuje a udělal by z něj důležitého hráče.

O Icardiho mají zájem ale i další velkokluby. Manchester United, Chelsea, Bayern Mnichov. A v neposlední řadě právě jeho současný zaměstnavatel Inter Milán, který by jej tuze rád udržel. Kapitán Nerazzuri ale jasně stanovil své podmínky: "Pokud během jara nedostanu lepší smlouvu, tak v létě odejdu." 

Výkonný ředitel Giuseppe Marotta si je ale jistý, že Inter s Icardim na jaře společnou řeč najde. "Jsem si jistý, že u nás Mauro zůstane. Smlouva je předjednaná a určitě se dohodneme," věří si vedení Interu. To zároveň plánuje, že v létě koupí zkušeného obránce Atletica Madrid Diega Godína.