Ondrášek je v USA za hvězdu. Na letišti přijal vřelé přivítání od fanoušků!

Ondrášek je v USA za hvězdu. Na letišti přijal vřelé přivítání od fanoušků!

Popularita Zlatana Ibrahimoviče, Wayna Rooneyho či dříve Stevena Gerrarda nebo Thierryho Henryho v MLS je pochopitelná. Oblíbený je mezi příznivci Dallasu ale i nový český útočník tohoto klubu Zdeněk Ondrášek. Ten si, aniž by v USA odehrál jedinou minutu, může připadat klidně právějako Ibrahimovič.

Ondrášek po angažmá v Českých Budějovicích sbíral starty a branky v Norsku a Polsku. Tam se mu dařilo. Jeho posledním evropským působištěm je Wisla Krakow, odkud v prosinci přestoupil do Dallasu z MLS. Smlouvu podepsal už tehdy, nicméně sezóna začíná až v březnu a Kobra, jak se útočníkovi přezdívá, měla tedy ještě přestávku.

Až do teď. Nedávno totiž Ondrášek přiletěl do Dallasu, kde se brzy připojí k týmu a začne trénovat a připravovat se na sezónu. V té poslední Dallas vypadl v prvním kole play-off. I proto možná klub Kobru koupil, aby je dostal dál. Dallas totiž má potenciál na to, aby útočil na titul.

Třicetiletý hroťák své první chvíle, mimo podpis smlouvy, může hodnotit určitě pozitivně. Ihned po přistání v texaském velkoměstě jej vřele přivítali fanoušci tohoto klubu. "Kobra je tady!" Skandovalo "tvrdé jádro" tohoto klubu poté, co Ondrášek přistál na letišti.

„Je to tu velmi hezké. Jsem rád, že jsem konečně tady a těším se na klub, spoluhráče a město,“ prozradil Ondrášek v rozhovoru pro klubový web. „Před přestupem sem jsem mluvil s hokejistou Martinem Hanzalem, který hrál za místní Stars. Porozhlédnu se kolem, ale myslím, že se mi to tady bude líbit," pokračoval bývalý hráč Krakova.