Kdyby prý Komličenko odešel do nějakého většího klubu a byl vystaven vyšší konkurenci, mohl by to pro něj být problém

Kdyby prý Komličenko odešel do nějakého většího klubu a byl vystaven vyšší konkurenci, mohl by to pro něj být problém

Ačkoliv byly zimní změny v Mladé Boleslavi poměrně vydatné, udržet nejlepšího ligového střelce Nikolaje Komličnka se týmu z města automobilů udržet podařilo.

"Je skoro zásadní, aby se nám ho podařilo udržet. A co mám informace, tak je hodně pravděpodobné, že Komli zůstane," liboval si osmačtyřicetiletý kouč, jehož slova vyšla na idnes.cz.

Trenér Jozef Weber uvedl, že by to mohlo mladému ruskému snajprovi s osmnácti podzimními trefami pomoci. V zahraničí by totiž začínal zase od nuly a protože české prostředí již dobře zná, může směle pokračovat v útoku na ofenzivní rekord ligy...

"Možná kdyby předčasně odešel do nějakého většího klubu a byl vystaven vyšší konkurenci, byl by to pro něj problém," pronesl na stránkách idnes.cz bývalý stratég Karviné či Bohemians 1905.

"Víte, jak to je. Odehrál půlrok dobře a i pro jeho další kariéru je dobře, aby v Boleslavi ještě zůstal. Neříkám, že má místo jisté, ale má velkou šanci, že by mohl nastupovat, a tím pádem se ještě víc ukázat. Věřím, že bude na jaře střílet góly za Mladou Boleslav," doplnil šéf Hájka, Maška, Přikryla, Matějovského a spol.

Weber, jehož soubor skončil v zimní Tipsport lize na bronzové pozici, však i tak věří, že do jarního startu Fortuna:ligy ještě dva hráči přijdou.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.