Nejpřekvapivější posila Barcelony za poslední léta? Na Camp Nou míří světoběžník Boateng

Nejpřekvapivější posila Barcelony za poslední léta? Na Camp Nou míří světoběžník Boateng

Úvod tohoto týdne přinesl díky serveru goal.com, jenž se odkazoval na španělský list AS, zajímavou informaci o budoucí barcelonské posile, jíž by se měl stát jednatřicetiletý bývalý reprezentant Ghany Kevin-Prince Boateng.

střílený záložník s bohatou klubovou minulostí by měl v úterý v Katalánsku absolvovat lékařskou prohlídku a hned po ní na Camp Nou podepsat půlroční smlouvu.

V mužstvu trenéra Ernesta Valverdeho by měl bývalý hráč Herthy, Borussie Dortmund, Tottenhamu, AC Mlán či Schalke 04 nahradit mladíka Munira El Hadaddiho, jenž se odebral do konkurenční Sevilly.

Součástí hostování bude opce na trvalý přestup a pokud by ho chtěl aktuální lídr LaLigy opravdu zrealizovat, do Sassuola, za které se Boateng v průběhu této sezony v Serii A prosadil čtyřikrát, bude muset během léta poslat 8 milionů eur.

Nevlastní bratr Jérome Boatenga z Bayernu Mnichov, který nestál poslední čtyři transfery ani euro, protože všude přicházel jakožto volný hráč, už v LaLize v minulosti působil. Stalo se tak v sezoně 2016/2017, kdy oblékal trikot Las Palmas, za který nastřílel 10 branek. A to je také jeho osobní ofenzivní rekord za celou profesionální kariéru.