Hrošovský může udělat krok do Premier League. Záleží, zda v Plzni kývnou West Hamu

Jedním z aktuálně nejdražších hráčů tuzemské nejvyšší soutěže je slovenský reprezentant patřící Viktorii Plzeň Patrik Hrošovský, u nějž je však otázkou, zdali na západě Čech "přežije" zimní přestupové okno.

Hrošovský může udělat krok do Premier League. Záleží, zda v Plzni kývnou West Hamu

Jak zaznělo na stránkách španělského listu AS, kolem technického středopolaře totiž krouží West Ham United, na jehož lavičce sedí velezkušený chilský manažer Manuel Pellegrini.

Londýnští Kladiváři mají být v jednání o šestadvacetiletém kolegovi Krmenčíka, Limberského, Petržely a spol. nejdále a jak zaznělo na serveru aktualne.cz, ostrovní zástupce už je údajně v kontaktu s podzimním vicemistrem Fortuna:ligy.

Momentálně desátý tým Premier League, na jehož soupisce figurují známé tváře jako Zabaleta, Fabianski, Felipe Anderson, Nasri, Wilshere, Arnautovič, Chicharito, Lucas Pérez, Yarmolenko či Carroll, má na nákup čas ještě něco málo přes týden.

V minulosti se v souvislosti se svěřenecem Pavla Vrby, který by ze Štruncových sadů neměl odejít za méně než 130 milionů korun, psalo také o zájmu Southamptonu či Stuttgartu.