Z Dukly dál odpadává nepotřebné zboží. Koho poslala na Slovensko a koho na přání Drska do Teplic?

Poslední Dukla, jež tento týden prodala Nitře šestadvacetiletého slovenského záložníka Frederika Bílovského, uvolnila na hostování do Teplic také mladého útočníka Davida Bezdičku.

Z Dukly dál odpadává nepotřebné zboží. Koho poslala na Slovensko a koho na přání Drska do Teplic?

Severočeský celek ze Stínadel, jemuž patří po podzimu sedmé místo, přivedl dvaadvacetiletý ofenzivní hrot kvůli čerstvým zraněním Martina Jindráčka a Siima Lutse, kteří jsou na marodce po lednových přípravených zápasech.

"Zranění obou hráčů nejsou vážná, ale přeci jen nám budou chybět. Proto jsme se rozhodli zareagovat a přivézt Davida Bezdičku, kterého z Dukly dobře zná asistent Standy Hejkala Pavel Drsek," pronesl na webu fkteplice.cz sportovní ředitel Sklářů Štěpán Vachoušek.

Bezdička se snaží operovat v tuzemské nejvyšší soutěži od sezony 2015/2016. Dosud si však připsal jen devět startů, ve kterých se mu skórovat nepodařilo. Bude na tom na severu Čech lépe? Šanci by dostat měl - nejlepší střelec Vaněček odešel do Skotska a náhradní útočník Červenka se vydal zkusit štěstí do Severního Irska.

Jeho debut ve žlutomodrých barvách může přijít již v sobotu proti polskému Górniku Zabrze, ve kterém budou chtít Hora, Krob, Žitný a spol. navázat na svou šestizápasovou vítěznou šňůru.