Na zlínské Letné čekají na návrat ztracených synů Vukadinoviče a Jugase...

Sportovní ředitel Fastavu Zlín Zdeněk Grygera prozradil, že by rád svému novému trenérovi Romanu Pivarníkovi přivedl ještě minimálně dvě nové tváře.

Na zlínské Letné čekají na návrat ztracených synů Vukadinoviče a Jugase...

A obě figurují na soupiskách slavných pražských "S". Zatímco ze Slavie chtějí Ševci svého odchovance Jakuba Jugase, z konkurenční Sparty by se rádi ujali Vukadina Vukadinoviče, jemuž před časem nevyšly námluvy s Baníkem Ostrava.

Oba borci prostředí na zlínské Letné velmi dobře znají a mohli by být okamžitými posilami do základní sestavy mužstva, které půjde do jarních bojů ze šesté příčky.

Šestadvacetiletý stoper s minulostí v Příbrami či Zbrojovce Brno byl v Edenu odstaven a podzimní části Fortuna:ligy neodehrál za slavné "S" ani minutu, s tím, že nominován k duelu byl pouze dvakrát. Na jeho situaci by neměla nic změnit ani skutečnost, že si ho aktuální lídr tabulky vzal na herní soustředění do zahraničí a například v úterním duelu proti Sinobo Guoan odehrál první poločas.

O dva roky starší srbský křídelník, který na podzim naskočil do deseti ligových utkání s bilancí jednoho přesného zásahu během 265 poskytnutých minut, se Spartou do Španělska neodcestoval a k dispozici by mohl být o něco dříve, protože zůstal v metropoli.

Jak však informoval Deník Sport, v případě bývalého hráče Táborska, Žižkova či Jablonce by mohla připadat v úvahu také polská Ekstraklasa...