Nový Klokan Puškáč: Mám pocit, že je pan Hašek nadšený, že konečně přivedl útočníka

Zatím poslední zimní posilou vršovických Klokanů, kteří si v úterý poradili se švýcarským Sionem, je pětadvacetiletý útočník David Puškáč, který se do metropole přesunul z Opavy.

Nový Klokan Puškáč: Mám pocit, že je pan Hašek nadšený, že konečně přivedl útočníka

Vytáhlý borec, jenž sice za Bohemians 1905 odletěl do Turecka, ale hrát zatím kvůli pobolívající achillovce nemůže, byl přitom blízko Baníku. "Jelikož má Opava s Baníkem trošku ostřejší vztahy, jednání bylo komplikované a zdlouhavé. Pro Opavu by to samozřejmě nebyla nejlepší vizitka, kdyby pustila druhého hráče do Baníku. Nebudu lhát, můžu potvrdit, že jsem do Baníku chtěl, byl to můj dětský sen. Ale když jsem nevěděl, jak dlouho se to potáhne, nemohl jsem dál čekat," ozřejmil na iSport.cz nový kolega Valeše, Reitera, Hůlky či Barteka, jehož konto k tomuto datu zdobí 15 druholigových a 2 prvoligové trefy.

Co nakonec rozhodlo pro zelenobílé barvy a českou metropoli? "Bohemka přišla s konkrétní časově omezenou nabídkou, že druhý den můžu s týmem začít. Rozhodl jsem se pro jistotu. A taky mě lákala Praha. Teď jsem vnitřně nastavený tak, že se prostě budu vnitřně rvát za Bohemku a budu se snažit odvádět to nejlepší. Plus je i to, že Bohemka má skvělé fanoušky a chodí plný Ďolíček. Těším se," pokračoval na stránkách Deníku sport čerstvý svěřenec Martina Haška.

Ačkoliv se nepovažuje za úplně běhavý typ, ví, že ho bude v Ďolíčku čekat náročný fyzický styl. "S trenérem už jsme měli debatu, mám pocit, že je nadšený, že konečně přivedl útočníka. Je to ambiciózní trenér, navíc velmi náročný, lákalo mě, že se pod ním můžu ještě zlepšit. I to byl jeden z důvodů, proč jsem zvolil Bohemku. Bohemka hraje v systému 4-4-1-1, takže na jednoho klasického hroťáka. Poperu se o místo s Júsufem. To, že jde z Bohemky do velkého klubu, byl další plusový faktor. V Praze jste na očích, je to větší motivace ukázat se," uzavřel na serveru isport.blesk.cz bývalý hráč Karivné, jenž by měl být zcela fit zhruba za dva týdny.