Bude Benítez opět po roce nakupovat v české lize? Newcastle jedná o Trávníkovi

Španělský list AS přišel z informací, že by manažer Newcastlu United Rafael Benítez opět po roce rád nakupoval v české nejvyšší soutěži.

Bude Benítez opět po roce nakupovat v české lize? Newcastle jedná o Trávníkovi

Zatímco před rokem ukázal kouč ze St. James Parku na brankáře Martina Dúbravdku, kterého si Straky nejprve půjčily a v létě si ho ze Sparty koupily natrvalo, tentokráte jim v hledáčku uvízl český reprezentant Michal Trávník, jenž patří Jablonci.

Někdejší špílmachr Slovácka, jenž sice se svým zaměstnavatelem odjel na portugalský kemp, ale momentálně je zraněn, má od svého šéfa Miroslava Pelty přislíbeno, že pokud by na něj dorazila adekvátní nabídka ze zahraničí, dostane zelenou k odchodu.

Zmíněný deník napsal, že účastník Premier League v těchto dnech se severočeským účastníkem Evropské ligy vyjednává a v té souvislosti se píše o přestupové sumě 3 miliony eur, což je zhruba 76 milionů korun.

Jak před časem uvedl bývalý první muž českého fotbalu, jeho klub finanční prostředky z prodejů potřebuje i kvůli odklonu některých sponzorů. Masopust, Hanousek a možná i Lischka se tak mohou dočkat dalšího následovníka.

Uspěje sedmnáctý tým anglické ligy na Střelnici? Trávník se může těšit na zvučné souboje s absolutní světovou špičkou. Střety s Manchesterem City a Tottenhame Hotspur by však zřejmě nestihl, ani kdyby přestoupil ještě tento týden.