Sedící Mazáň chce pryč z Celty Vigo už po roce v LaLize

Celta Vigo má na své soupisce hned dva Slováky. Zatímco středopolař Stanislav Lobotka hraje a dokonce je spojován s přestupem za lepším, stejně starý obránce Róbert Mazáň vytížení nemá a ve vzduchu visí jeho odložení jinam

Sedící Mazáň chce pryč z Celty Vigo už po roce v LaLize

Bývalý zadák Trenčína, Senice či Žiliny už je součástí klubu ze stadionu Abanca-Balaidos pro necelých 32 tisíc diváků více než rok, nicméně za jaro a podzim dohromady nasbíral jen tři ligové starty, což není žádná sláva.

Protože si navíc Cleta pořídila dalšího obránce, jímž je Nizozemec Wesley Hoedt, na to, že by se Slovákova situace obrátila k lepšímu, to v žádném případě nevypadá.

Podle serveru eldesmarque.com už defenzivní specialista požádal klubové vedení o přestup či hostování a sportovní ředitel Felipe Miňambres už jeho nejbližší budoucnost s výraznějším zápřahem řeší...

"O Mazáňově situaci vím a snažíme se najít místo, kde by mohl dostat vyšší minutáž," pronesl webem sport.sk citovaný funkcionář sedmnáctého Viga na adresu borce, který má na současné adrese platný kontrakt až do léta 2022.

Že by následoval přesun ke špičce Segunda División (Granada, Málaga, La Coruňa, Albacete, Osasuna), nebo bude ve hře opět slovenská nejvyšší soutěž?