Škriniar promluvil o možném přesunu do Barcelony či Premier League

Škriniar promluvil o možném přesunu do Barcelony či Premier League

O slovenského obránce Milana Škriniara je velký zájem. Mluví se o předních klubech z anglické Premier League a situaci notně sonduje i slavná Barcelona. Navzdory všem spekulacím to nyní vypadá, že talentovaný zadák zůstane na San Siru.

Sám třiadvacetiletý hráč prozradil, že je blízko k podpisu nové smlouvy s Nerazzurri. Přitom stávající kontrakt má ještě na následující tři roky, podle nového by si měl ale výrazně finančně polepšit a zároveň setrvat v klubu o jeden rok déle.

Škriniarov se v Miláně po svém příchodu ze Sampdorie v roce 2017 velmi rychle zabydlel a rychle se stal klíčovou osobností. Výbornými výkony si řekl o zájem slavnějších celků, ale podle všeho zatím zůstane na Apeninském poloostrově.

„Všichni víte, že chci zůstat v Interu,“ prozradil pro Tuttosport a pokračoval: „Máme vynikající vztah se všemi v klubu. Jsme velmi blízko dohodě o nové smlouvě.“

Zaječí úmysly údajně nemá ani poté, co se začalo mluvit o příchodu Diega Godína do Interu. Naopak se na nového parťáka do defenzivy těší, a pokud by jím byl právě Godín, mohl by čerpat bohaté zkušenosti, které uruguayský zadák během bohaté kariéry získal.

Diego by přinesl zkušenost a vítěznou mentalitu. On je někým, kdo vyhrává trofeje. Může nám hodně pomoci. S ním bychom byli o dost silnější,“ prozradil Škriniar. A kdo je podle něj vůbec nejlepší stoper na světě? „Sergio Ramos. Každý rok to dokazuje. Několikrát vyhrál Ligu mistrů, a navíc dává spoustu branek. Také se mi líbí Virgil van Dijk, David Luiz nebo Thiago Silva,“ dodal.