Že nevyšel Puškáč ani Kozák? Taky máme kvalitní útočníky, takže nás to nijak nezlomí, hlásí Kuzmanovič

Baník narazil ve čtvrtek na polský celek Koronu Kielce, se kterým se po přestřelce rozešel smírně 3:3. V ostravském dresu přesně pálíli Jakub Šašinka, Václav Procházka a Nemanja Kuzmanovič, jenž sice otevíral skóre zápasu, ale podle svých slov nepodal optimální výkon a radost z toho neměl.

Že nevyšel Puškáč ani Kozák? Taky máme kvalitní útočníky, takže nás to nijak nezlomí, hlásí Kuzmanovič

Alespoň si ovšem splnil sen, protože si zahrál po boku Milana Baroše. "Nějaké situace jsme tam měli, ale chce to ještě čas. Soupeř byl kvalitní, do toho ty podmínky, na nějaký extra ťukes to nebylo. Bojovali jsme, v presinku to fungovalo. Jinak skvělý pocit. Navíc obránci si ho všímají, láká na sebe stopery a ostatní mají víc místa. Bary umí podržet míč, mluví na hřišti, pomáhá ostatním, je to velká persona. Protihráči z něj mají respekt a naopak spoluhráčům pomáhá," chválil svého zkušenějšího kolegu bývalý kapitán Opavy, jehož slova vyšla v Deníku Sport.

V poslední době byli s přestupem do jeho nynějšího klubu spojováni také Libor Kozák (nakonec zvolil Slovan Liberec) a David Puškáč (nyní Bohemians 1905). Nelákal je také on? "Oba znám, s Puškym jsem hrál a Libor s námi po zranění párkrát trénoval. Jsou to kvalitní fotbalisté, ale u Libora jsem se to dozvěděl, až když bylo jasné, že jdou jinam. Pomohli by, ale rozhodli se pro jinou cestu. A my máme taky kvalitní útočníky, takže nás to nijak nezlomí," ubezpečoval ostravské fanoušky nový svěřenec kouče Bohumila Páníka.

Právě Laštůvka, Stronati, Fillo a spol. půjdou do jarních bojů z velmi lichotivé třetí pozice, jíž by rádi udrželi až do konce. A k tomu bude potřeba nabušené mužstvo. "Konkurence je dobrá věc. Když se podíváte na soupisku, je tady velká tlačenice. Věřím, že jaro zvládneme," uzavřel na iSport.cz devětadvacetiletý Srb.