Je pro nás klíčový, komentuje Guardiola návrat své hvězdy. Máme však co zlepšovat, tvrdí kouč City

Je pro nás klíčový, komentuje Guardiola návrat své hvězdy. Máme však co zlepšovat, tvrdí kouč City

Manchesteru City několik měsíců chyběla největší hvězda týmu, záložník Kevin de Bruyne. Ten se v minuém týdnu vrátil na anglické trávníky. Manchester City porazil Burnley 5:0 a kvalifikoval se do další fáze anglického poháru. Guardiola poté odhalil plány svého týmu na brzkou budoucnost a okomentoval výkon Kevina de Bruyneho.

"Vidíme, jak obrovskou má kvalitu," říká věhlasný trenér na adresu Kevina de Bruyneho. "Pro hráče, kteří dlouho nehrají fotbal, je vždy těžké vrátit se na hřiště. Dostat se do tempa a do rytmu, to nikdy není lehké. Ale jemu se to povedlo," pochválil Guardiola de Bruyna.

"Kevin nám vždy pomáhá. Je pro nás mimořádně důležitý hráč," uzavřel Guardiola kapitolu de Bruyne. Právě on ale bude mít největší vliv na výkony svého týmu na jaře. Citizens se samozřejmě budou snažit obhájit anglický ligový titul. Ligu ale vede suverénní Liverpool.

"Máme však co zlepšovat," přiznává Guardiola navzdory výhře 5:0. "Musíme doufat, že v pondělí budeme mít štěstí v losu dalšího kola poháru," pokračoval. Citizens totiž mají ty nejvyšší ambice a zisk Premier League nestačí. Kromě obhajoby titulu bude pro tým z Etihad Stadium důležitá i Liga mistrů a právě anglické poháry.