Naděje umírá poslední. Rodina pohřešovaného fotbalisty sehnala peníze na další hledání

Naděje umírá poslední. Rodina pohřešovaného fotbalisty sehnala peníze na další hledání

Smutný příběh Emiliana Saly ještě nemusí být u konce. Hráčova rodina sehnala potřebných 300 tisíc liber, aby mohla zaplatit další hledání pohřešovaného fotbalisty. Ten byl na palubě letadla, které se zřítilo nad kanálem La Manche. Jeho tělo se ale nenašlo, tudíž stále existuje šance, že je hráč živý. 

Salovi se během sezóny dařilo v Ligue 1 a vystřílel si přestup do Cardiffu, který z něj udělal nejdražšího hráče v historii klubu. Během první cesty na ostrovy se ale jeho letadlo zřítilo a nikdo neví, co s hráčem je. Dokonce už bylo ukončeno pátrání a nechybí moc, aby jej úřady prohlásily za mrtvého.

Jeho rodina se ale nevzdává. Sehnala potřebné peníze na to, aby pátrání prodloužila. Přispěl na to mimo jiné i Lionel Messi, Diego Maradona či NGolo Kanté. Nyní tak hledání může pokračovat. Naděje ale přesto nejsou moc velké. Záchranáři totiž prohledali 1400 kilometrů čtverečních kanálu La Manche - bez výsledku.

Rodina ale tímto nic nemůže ztratit. Tři sta tisíc liber za to bez pochyby stojí, zvlášť když na to přispěla tato známá jména. Samozřejmě ale existuje spor mezi Nantes a Cardiffem. Kromě ztráty hráče a člověka je to taky pro oba kluby finanční deficit a jeden z nich to musí zaplatit. Jde o to, zda Cardiff bude muset uhradit přestupovou sumu. Případ může dojít klidně až k soudu.