Slavia na Salzburg nevyzrála. Slovácko porazilo dánského soupeře, Zlín podlehl Nižnému Novgorodu

Příprava na jarní část sezóny vrcholí a v předposlední neligovou neděli se do akce připravily tři týmy: Slovácko, Zlín a Slavia Praha. Slovácko své utkání narozdíl od Zlína nezvládlo. Slavia Praha poté v rámci Atlantic Cupu podlehla rakouskému Salzburgu 0:1.

Slovácko na soustředění v Turecku v rámci přípravy na jarní část sezóny odehrálo utkání s dánským celkem Randers. Padla ale pouze jedna branka. Naštěstí pro tým z Uherského Hradiště ji vstřelil 53. minutě Hofmann, jenž tak Slovácku zajistil pomyslné tři body.

S ruským celkem Nižnij Novgorod odehrál přátelské utkání Zlín s novým koučem Pivarníkem. Ševce poslal do vedení na konci prvního poločasu Tomáš Poznar, Zlínští ale vedení neudrželi a kvůli dvěma inkasovaným brankám ve druhém poločase svému soupeři podlehli 1:2.

Sešívaní se v rámci přípravného turnaje Atlantic Cup představili na hřišti společně s Red Bullem Salzburg. Branku se jim však vstřelit nepodařilo. Tým Jindřicha Trpišovského rakouskému soupeři podlehl 0:1, jediná branka padla v 65. minutě a jejím autorem byl salzburský Daka.

Randers - Slovácko 0:1 (0:0)
Branka: 53. Hofmann

Zlín - Nižnij Novgorod 1:2 (1:0)
Branky: 38. Poznar - 46. Sergejev, 80. Fomin

Slavia Praha - Red Bull Salzburg 0:1 (0:0)
Branka: 65. Daka