Elvisovi prý sebevědomí nedovolí hrát druhou ligu a z Budějovic utekl v průběhu zápasu...

Elvisovi prý sebevědomí nedovolí hrát druhou ligu a z Budějovic utekl v průběhu zápasu...

Ačkoliv se Liberec dohodl s Českými Budějovicemi na jarním hostování až do června 2019, útočník Elvis Sukisa Mashike nakonec na jihu Čech působit nebude.

Ofenzivní hráč s minulostí ve Zlatých Moravcích či Zvolenu, který se vrátil do Budějovic před necelým týdnem, totiž nečekaně opustil kádr Dynama v průběhu víkendové přípravy s Příbramí. To vše i přesto, že měl zasáhnout do druhého dějství.

Elvis odcestoval, aniž by o svém záměru informoval klubové vedení lídra FNL a jediný, komu dal vědět, byl kouč David Horejš. Ten od něj dostal video zprávu, ve které mu bylo oznámeno, že "mu jeho sebevědomí nedovolí hrát druhou ligu."

"Elvis u nás tedy vydržel pět dnů. Po tom, jak se v klubu za tuto dobu prezentoval a jak se zachoval v sobotu, již o jeho služby ani nemáme zájem. Tohle bohužel nebyl ten Elvis, kterého jsme v roce 2017 přivedli z třetiligového Vltavínu a který nám v loňské sezoně svými góly hodně pomohl," okomentoval situaci webem skcb.cz generální manažer Martin Vozábal.

Kmenový hráč Slovanu, za který si během podzimu připsal svých prvních třináct startů v české nejvyšší soutěži, se vrátil zpět pod Ještěd, kde se začne připravovat s tamním juniorským výběrem.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.