Rada je naštvaný a rozčarovaný, Jablonec bude na jaře chudší o 2 obránce

Jablonci se ve druhém vystoupení na Atlantic Cupu podařilo přehrát dánský celek AGF Aarhus, o což se svou premiérovou trefou v severočeském trikotu postaral Rumun Bogdan Vatajelu, tím však výčet dobrých zpráv končí.

Rada je naštvaný a rozčarovaný, Jablonec bude na jaře chudší o 2 obránce

Na portugalském soustředění totiž severočeský soubor přišel o pravého obránce Nikolu Jankoviče a stopera Davida Štěpánka, které čeká dlouhá přestávka.

U obou defenzivně laděných borců došlo k poranění kolena, přesněji zkřížených vazů. Oba zadáci už se odebrali zpět do Česka, kde je čekají operační zákroky a následná několikaměsíční rehabilitace.

"Rok se nám zranění vyhýbala, ale teď během týdne dva křížové vazy, což je hodně nepříjemné. Navíc na pozicích, kde jsme ty hráče potřebovali a chtěli mít zdvojené posty," smutnil hlavní kouč zelenobílých barev Petr Rada, který věří, že už si toho jeho mužstvo vybralo dost a nyní už se nic nepřihodí.

"Mrzí mě ztráta obou, bohužel se nám teď zranění nevyhýbají. Výsledky jdou nyní trochu do pozadí. Přišli jsme o dva hráče a jsem z toho rozčarovanej a naštvanej," uzavřel webem fkjablonec.cz citovaný kouč, jenž v minulosti vedl Slavii, Spartu i reprezentaci.

V pondělním duelu se nic nestalo, pouze záložník Vladimír Jovovič měl koňara, což však není nic závažného.