Podívá se Schick do Walesu? O jeho příchod začal usilovat osmnáctý tým Premier League

Podívá se Schick do Walesu? O jeho příchod začal usilovat osmnáctý tým Premier League

AS Řím by rád získal z Besiktase Istanbul chorvatského stopera Demagoje Vidu a mezi Tureckem a Itálií už mají kvůli vicemistrovi světa z loňského roku probíhat konkrétní jednání.

Vlci z věčného města by však mohli ještě do konce zimního přestupového období přijít o nejdražší nákup své historie, a sice Patrika Schicka, který je opět spojován s odchodem z italské metropole.

O českého reprezentačního útočníka stojí podle ostrovního tisku velšský klub Cardiff City, který má zájem o půlroční hostování s opcí na trvalý přestup. Čas na činy už však má pouze do čtvrtka, kdy se v nejlepších evropskýchs soutěžích uzavírá zimní okno.

Třiadvacetiletý rodák z Prahy zasáhl v právě probíhajícím ročníku Serie A do 14 zápasů a během osmi pobytů v základní sestavě a 740 poskytnutých minutách rozvlnil síť pouze dvakrát. Po svém příchodu na Olympijský stadion ta 37 milionů eur je bývalý hráč Sparty, Bohemians či Sampdorie na 36 ligových vystoupeních a čtyřech trefách.

Osmnáctý tým Premier League, který vede bývalý stratég Sheffieldu, Crystal Palace, Queens Park Rangers, Leedsu či Huddersfieldu Neil Warnock, potřebuje posílit ofenzivní řadu jako sůl. Šest útočníků na soupisce se totiž k tomuto datu podělilo jen o 3 góly.  A  zimní posila Emiliano Sala zmizel s letadlem nad Lamanšským průlivem...