Hororová jedenáctka Premier League aneb Posily, které zatím na ostrovech zklamaly

Britský list The Guardian přinesl v závěru ledna protipól sestavy snů, čili potenciální tým posil, které v nových působištích zůstaly v rámci sezony 2018/2019 v Premier League notně za očekáváním.

Hororová jedenáctka Premier League aneb Posily, které zatím na ostrovech zklamaly

A kdo vše si nelichotivé pozvání do záporné jedenáctky, která byla sestavena i podle známek za výkony, vysloužil? Například exliverpoolský gólman Danny Ward, jenž se přes o sedm let staršího Kaspera Schmeichela mezi tři tyče Leicesteru nedostal a plní úlohu dvojky.

Na Old Trafford zase po svém příchodu ze Šachtaru Doněck nezazářil drobný Brazilec Fred, jehož se týkala základní sestava Rudých ďáblů pouze sedmkrát. A to za něj přitom dvacetinásobný šampion Anglie zaplatil necelých 60 milionů eur!

Francouz Adama Diakhaby dorazil za 10 milionů eur z Monaka, ale zatím na anglické půdě neskóroval a to měl devět šancí a na trávnících strávil celkem 377 minut čistého času.

Šestadvacetiletý Matěj Vydra přestoupil do Burnley z Derby County dokonce za 12 milionů eur, ale je na tom podobně, i když on už alespoň během osmi vystoupení a 264 poskytnutých minut skóroval. Manažer Dyche však zatím více věří ofenzivnímu triu Vokes, Wood a Barnes.

Jedenáctka z posil, které v anglické sezoně 2018/2019 zklamaly:

Brankář: D. Ward (Leicester)

Obránci: C. Soyuncu (Leicester), B. Gibson (Burnley), A. Mawson (Fulham)

Záložníci: A. Jahanbakhsh (Brighton), A-F. Anguissa (Fulham), Fred (Manchester United), M. Elyounoussi (Southampton)

Útočníci: B. Reid (Cardiff), M. Vydra (Burnley), A. Diakhaby (Huddersfield)