Nechybělo mnoho a Škrtel mohl v Turíně šlapat na paty Chiellinimu s Bonuccim...

Nechybělo mnoho a Škrtel mohl v Turíně šlapat na paty Chiellinimu s Bonuccim...

Zatímco před pár týdny byl velezkušený slovenský stoper Martin Škrtel spojován se slavnou Barcelonou, v samotném závěru zimního přestupového okna se zase rýsovala reálná šance, že se ocitne v jedné kabině s Ronaldem, Chiellinim, Dybalou, Bonuccim a spol.

Jak však informoval server sme.sk, přesun k turínským Bianconeri z Juventus Stadium se nezrealizoval a bývalý střední obránce Trenčína, Zenitu Petrohrad či Liverpoolu tak minimálně do konce právě probíhající sezony setrvá ve Fenerbahce Istanbul, které je v turecké tabulce po hororové první polovině dění až čtrnácté.

"Koncem minulého týdne jsem osobně jednal s Juventusem. Oslovili mě a Martina chtěli za každou cenu. Klub Al-Nasr pak dokonce nabídl okamžitě 3 miliony eur, i když mu zbývá do vypršení smlouvy pár měsíců," zaznělo na sme.sk z úst agenta Karola Csontóa, jehož klienta chtěl podle jeho slov úřadující italský šampion a aktuální lídr Serie A již v minulosti.

"Fenerbahce všechno smetlo ze stolu. Pro Istanbul je to nejdůležitější hráč a v takové situaci, v jaké momentálně jsou, ho jednoduše nepustili," doplnil na webu sme.sk manažer defenzivního specialisty se čtyřiatřiceti křížky na krku.

A co bude dál, přesněji v létě 2019? "Před třemi měsíci nám Fenerbahce nabídlo novou smlouvu, ale zatím jsme se nerozhodli, zda ji podepíšeme. Jisté je aktuálně pouze to, že Škrtel bude minimálně do konce tohoto ročníku hráčem Fenerbahce," uzavřel Csontó.

P.S: Podobně jako Škrtela se představitelé Juve vyptávali i na Gary Cahilla. Ten však odmítl a rozhodl se i přes prakticky nulové vytížení setrvat na Stamford Bridge.