Tottenham potřebuje trofeje, aby něco znamenal, uvědomuje si mistr světa Lloris

Tottenham potřebuje trofeje, aby něco znamenal, uvědomuje si mistr světa Lloris

V Anglii si všímají vzestupu Tottenhamu v posledních sezónách. Bez pochyby se jedná o úspěšný tým, který se rok co rok účastní Ligy mistrů a bojuje o nejlepší příčky v Premier League. Spurs nicméně chybí to nejdůležitější - trofeje.

Lloris je v Tottenhamu spokojený. Je to nadprůměrný hráč, který zcela jistě má kvality na to, aby hrál ještě v lepším klubu. Lloris nicméně neodchází a podle všeho to ani neplánuje. S Francií loni vyhrál mistrovství světa, trofeje v Tottenhamu mu ale chybí. A to brankáře takové světové třídy může mrzet.

Lloris, Neuer, Casillas, Buffon. Poslední čtyři brankáři, mistři světa. Každý z nich má velké kvality. Všichni kromě Llorise mají na svém kontě ale řadu klubových úspěchů. Ten vyhrál pouze francouzský pohár v dresu Lyonu. Jistě by rád získal i nějakou trofej s Tottenhamem.

"Trofeje jsou to jediné, co si lidé pamatují, až ukončíte kariéru. V posledních letech jsme se hodně zlepšili. Tottenham ale není tým, který by každou sezónu vyhrával trofeje, nemůžete nás srovnávat s Realem Madrid, Juventusem či Manchesterem United," říká kapitán a brankář Tottenhamu Hotspur. 

"Ale je pravda, že jsme nic nevyhráli už pěkně dlouho. A jestli chceme, aby náš klub něco znamenal, tak to brzy musíme změnit," pokračoval mistr světa.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.