Brankář Juventusu cítí křivdu: Každý soupeř se proti nám snaží více než proti našim konkurentům

Brankář Juventusu cítí křivdu: Každý soupeř se proti nám snaží více než proti našim konkurentům

V rámci herních příležitostí mu pšenka zrovna nekvete, přesto brankář Mattia Perin cítí zodpovědnost za vyřazení z poháru (3:0 s Atalantou). Čeho si povšiml, je to, že se každý soupeř proti Juventusu snaží více, což jeho celku každý krok jenom ztěžuje…

Šestadvacetiletý gólman původem z italské Latiny se snažil ve svém interview pro Juve TV být naprosto upřímný, i když to pro některé z nás zrovna tak nevyznělo. Hlavní myšlenka se nám pokusila sdělit, že ačkoliv nemá Stará dáma v této sezoně téměř žádnou konkurenci, i tak je její vstup do každého zápasu složitější, než tomu je u její konkurence.

„Každý tým, který proti nám hraje, ze sebe vydá o něco víc. Nezáleží na jménu ani papírových předpokladech, každý soupeř je velice obtížný, protože se proti nám chce předvést,“ nechal se slyšet.

„Pro nás samotné to znamená práci navíc. Na každého protivníka se musíme speciálně připravovat, neboť víme, že do toho dá všechno. To už ale je holt úděl nás, kteří se snažíme být nejlepší…,“ dodal, čímž prakticky zostudil ostatní celky působící v nejvyšší italské soutěži.

Ač se nám tato slova mohou zdát jakkoliv divná, svým způsobem je podpořil i argentinský útočník Paulo Dybala. „Pokud si člověk navykne na výhry, přijmout prohru je vždy těžké,“ reagoval na ten skalp od Atalanty. „Nechceme zklamat fanoušky, jelikož víme, že nikdo není lepší, než jsme my, proto se musíme dát dohromady a začít znovu,“ doplnil.

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.