Bývalý hráč Barcelony nebo Atlética čeká na rozsudek. Hrozí mu až 15 let za mřížemi

Bývalý hráč Barcelony nebo Atlética čeká na rozsudek. Hrozí mu až 15 let za mřížemi

Co všechno si může člověk dovolit, když má peníze, moc a spolu s tím i vysoké sebevědomí? Arda Turan na své řádění z jedné říjnové noci jen tak nezapomene, neboť mu hrozí, že moderní fotbalová hřiště vymění za pouhou vězeňskou kopanou.

Všechno začalo na první pohled nevinně, a to jednou „obyčejnou“ návštěvou nočního baru, kde si chtěl turecký reprezentant odpočinout od náročného pracovního týdne. To vše ovšem pokračovalo řadou drinků, a když si řekl o slovo i chtíč, rázem se dostavily problémy.

Turan podle serveru The Sports Rush flirtoval s ženou známého zpěváka Berkaye Sahina, jíž před zraky jejího manžela řekl, že kdyby nebyla vdaná, nenechal by ji odejít. Bohužel tato slova Sahina naštvala a nakonec vše skončilo potyčkou, po níž byl pěvec se zlomeným nosem odvezen do nemocnice.

Turan si napříč svému přečinu, za který vyfasoval od klubu pokutu 370 tisíc eur, ještě troufnul jít se zbraní do nemocnice, kde předstoupil před zpěváka, jemuž nabídl, aby ho za předchozí omyl zastřelil. Poté, co byla tato nabídka odmítnuta, se kdysi talentovaný záložník naštval a vystřelil aspoň do podlahy…

A jaký mu tedy hrozí trest? Podle turecké stanice TFTV 2-5 let za sexuální obtěžování, 1-4 roky za napadení, 6 měsíců až 3 roky za výstřel ze střelné zbraně v nemocnici a nakonec 1-3 roky za její neoprávněné držení.

Sečteno, podtrženo, ve finále tu můžeme mít verdikt, který Turana pošle na 15 let do vězení. Dá se však očekávat, že jako fotbalistovi mu bude udělen přiměřenější trest, jehož přesné znění se dozvíme v následujících dnech.