Nevzdáváme se, komentuje Rummenigge neúspěch na přestupovém trhu

Nevzdáváme se, komentuje Rummenigge neúspěch na přestupovém trhu

Bayern Mnichov měl v zimě jediný přestupový cíl - mladého a nadějného forvarda Chelsea Calluma Hudson-Odoie. To se ale Bavorům nepovedlo, ačkoliv to nebyla pouze jejich vina. Prezident klubu Rummenigge se ale nevzdává a slibuje fanouškům, že anglický talent v létě do Allianz Areny dorazí.

Osmnáctiletý křídelník Chelsea a mládežnický reprezentant Anglie ve svém klubu nedostává příilš mnoho herních příležitostí a věří, že jinde by tomu bylo lepší. Proto už v polovině ledna podal oficiální žádost o přestup. Chelsea se jej nicméně snažila udržet, což se nakonec povedlo.

O Hudson-Odoie se nejvíc zajímal právě Bayern. Tuhle destinaci dokonce preferoval i sám hráč. Jenže dohody se k půlnoci na 1. února dosáhnout nepodařilo a proto Hudson-Odoi do konce sezóny zůstane v Chelsea. Bayern se ale nevzdává a talentovaného forvarda se bude zajímat i nadále s tím, že jej v létě bude opět chtít koupit.

"Není to první transfer, který se nepodařil dotáhnout v prvním přestupovém období. Jsem si jistý, že v létě bude náš," prozradil prezident klubu a bývalý hráč Bayernu Karl Heinz Rummenigge. "Máme skvělou budoucnost, Kimmicha, Comana, Gnabryho... A on určitě bude její součástí. Už se na něj těšíme," uzavřel boss Bayernu.

Bundesliga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.