Ještě jedna posila pro útok Klokanů - do Ďolíčku míří reprezentační kolega Júsufa

Ačkoliv už startuje jarní část Fortuna:ligy za pár dní, do vršovického Ďolíčku by mohla přijít ještě jedna ofenzivní posila, která dobře zná bahrajnského reprezentanta Júsufa Hilála, jenž už vydrží v kádru Bohemians 1905 pouhých pár měsíců a v létě se přesune do sousedního Edenu.

Ještě jedna posila pro útok Klokanů - do Ďolíčku míří reprezentační kolega Júsufa


Jak zaznělo na portálu ruik.cz, vedení Klokanů, která má právě teď k dispozici pouze jediného stoprocentně zdravého útočníka Matěje Koubka (19 let), jedná s dvacetiletým útočníkem s pěti mezinárodními vystoupeními za Bahrajn, kterým je Mohamed Jasim Ali Abdulla Marhoon.

Ten dosud oblékal dres klubu Al Riffa, za který si na nejvyšší ligové úrovni připsal 7 branek a to, že by měl zamířit do Prahy, dokládá i instagramový účet národního mužstva Bahrajnu.

Zelenobílí to však zatím ještě nepotvrdili. "Máme jednoho rozdělaného hráče. Jedná se o mladého talentovaného hráče. Momentálně se přestup dotahuje, ale to není nic nového, protože přestup běží už delší čas. Tohoto hráče bychom rádi přivedli," citoval web ruik.cz slova trenéra Martina Haška, jehož mužstvo nestačilo v generálce na ligu na poslední Duklu, které podlehlo 1:2.

Stihne se dotáhnout příchod a registrace nedáného účastníka mistrovství Asie ještě do neděle 10. února, kdy se Bohemka představí na Spartě?