Courtois: Kdybych si měl vybrat, tak bych na Neymara neukázal. Hazard je pro Real vhodnějším

Bílý balet zřejmě již zažehnal nejhorší krizi za více jak deset let a na bídný podzim se snaží dobrými výsledky zapomenout. Za pár měsíců zjistíme, zda tato náprava přišla ještě ve správný čas, nebo již bylo pozdě. Jisté je, že mezera po Cristianu Ronaldovi v útoku je, přestože si to vedení Realu snaží nepřipouštět. A variant na její zalepení je hned celá řada.

Courtois:  Kdybych si měl vybrat, tak bych na Neymara neukázal. Hazard je pro Real vhodnějším

Real je stále spojován s řadou nejlepších střelců a vše nasvědčuje tomu, že by v létě skutečně mohly padat horentní sumy na zisk nové posily do útoku. Podle španělských médií by se ale mělo nakonec rozhodnout mezi dvěma hráči, přestože byli v širším okruhu zájmu i Icardi, Dybala či Lewandowski. Real prahne po zisku Neymara či Hazarda. Ani jednoho nebude snadné ulovit.

Jméno belgického křídla je spojeno s Realem dlouhodobě a vše nasvědčovalo tomu, že již před začátkem této sezóny Hazard zamíří na San Bernabeu. Jeho bývalý týmový parťák z Blues a belgické reprezentace Thibaut Courtois tak učinil a zdá se, že je ve španělské metropoli spokojený. Nedávno se ho také novináři ptali, koho by viděl v novém týmu raději.

„Je jasné, že kdybych si měl vybrat, tak bych na Neymara neukázal. Eden je pro Real vhodnější. Líbí se mi jeho hra a věřím, že by týmu hodně pomohl. Já ale o tom nerozhoduju a nevím, co se v létě stane. Rád jsem vám na tuto otázku odpověděl, ale není vhodně adresovaná,“ přiznal Courtois belgickým novinářům.  

Real si ale potřebuje udržet i stávající opory, proto v posledních dnech řeší také možný exodus Marcela do Juventusu. Podle listu Tuttosport jej do barev Staré dámy láká právě Ronaldo a italský gigant by mohl do Španělska vyslat nabídku ve výši 45 milionů eur. Samotnému hráči byl pak nabídnut roční plat 12 milionů eur.