Ďurica? Na Baník to ještě nebude, ale o Spartu by přišel jen nerad

Ďurica? Na Baník to ještě nebude, ale o Spartu by přišel jen nerad

Funkční veterán Ján Ďurica zmešká start jarní části Fortuna:ligy. Když hrála jeho Dukla minulý týden přípravný duel proti Dynamu Drážďany, sedmatřicetiletý stoper si odnesl nepříjemné zranění v podobě zlomených žeber.

"Krátce před koncem duelu mi protihráč trefil kolenem rovnou do žeber. Myslel jsem si, že to mám jen naražené, ale rentgenové vyšetření ukázalo dvě zlomená žebra," uvedl na webu sport.sk defenzivní pilíř mužstva, které vede kouč Roman Skuhravý.

"Jako hráč Trabzonsporu jsem měl nalomené čtyři žebra, nyní dvě. Alespoň se jejich počet zmenšuje," pokračoval na webu sport.sk kolega Podaného, Hanouska, Holendy a spol.

Rekonvalescence si vyžádá příštích pár týdnů, což znamená, že velezkušený střední obránce neabsolvoval vítěznou generálku proti Bohemians 1905 a vynechá úvodní utkání jara proti třetímu Baníku Ostrava a Raspopovič tak přijde o svého tradičního parťáka.

Samotný rodák z Dunajské Stredy, který v minulosti oblékal i trikoty Hannoveru, Lokomotivu Moska či Saturnu Ramenskoye, by však rád stihnul derby proti Spartě, které je na programu v pondělí 18. února.