Kde by v létě mohli zakotvit Depay, Insigne, Rabiot nebo Rakitič?

Kde by v létě mohli zakotvit Depay, Insigne, Rabiot nebo Rakitič?

Zimní přestupové okno se opět zabouchlo před dychtivými velkokluby a další honosné přestupy nás čekají v létě. Přestože je ještě poměrně brzy, již nyní se spekuluje, které známé tváře by mohly změnit klubové barvy. Jisté je, že léto bude opět plné zajímavých událostí a jedna z těchto čtyř prognóz by se mohla klidně i naplnit.

Milánské AC již rozhazovalo během ledna, ale výrazně posilovat kádru plánuje až po konci této sezóny. Záležet bude také na tom, jestli zakončí sezónu v top čtyřce a získá tak účast v novém ročníku Ligy mistrů. Na San Siru mají v merku francouzského střelce Memphise Depaye. Ten by raději okusil Real nebo Barcelonu, ale pokud do Lyonu připutuje 50 milionů eur, nic jiného mu nezbude.

Liverpool se obává, že Sadio Mané po této sezóně zvedne kotvy a zamíří do LaLigy, kde o něj usiluje Bílý balet. Německý kouč Jürgen Klopp hledá adekvátní náhradu a vytipoval si hvězdu Neapole Lorenza Insigneho. Za něj již nabízel 70 milionů eur, které však byly pod Vesuvem odmítnuty prezidentem Aureliem De Laurentiisem, který si jej cení přibližně na 150 milionů eur.

Adrien Rabiot již delší dobu laboruje s myšlenkou, že opustí zázemí PSG. Francouzský záložník je opět hojně spojován s přesunem do Arsenalu. Třiadvacetiletý mladík uhranul kouče Unaie Emeryho během jeho působení v Paříži. Gunners v něm vidí zároveň náhradu za Aarona Ramseye, který v létě zamíří do Juventusu.

Ve Španělsku se stále častěji ozývají hlasy, že chorvatský středopolař Ivan Rakitič opustí Camp Nou a vyslyší volání z Interu Milán. Slavný italský celek chtěl nejprve jeho krajana Luku Modriče, ale v Realu s poptávkou neuspěl.  Barcelona se svého herního tvůrce zbavovat nechce a navíc hráčův agent s jistotou prohlašuje, že jeho ovečka kotvy nezvedne. Nebude však v týmu po příchodu Frenkieho de Jonga v kabině přetlak?