Slavia - Teplice, MB - Plzeň, Sparta- Bohemians, City - Chelsea, Atlético - Real, Bayern - Schalke!

TELEVIZNÍ PROGRAM

Víte, jaké živé televizní přenosy na vás čekají v době od úterý 5. února do pondělí 11. února? Redakce eFotbal.cz doporučuje například slávistický střet s teplickými Skláři, plzeňský výjezd do Boleslavi, letenský souboj Sparty s Bohemians, anglický tahák Manchester City – Chelsea, bitvu o  krále Madridu mezi domácím Atlétikem a hostujícím Realem a v neposlední řadě také bundesligový hit v Allianz Areně, který proti sobě svede Bayern a Schalke 04.

Slavia - Teplice, MB - Plzeň, Sparta- Bohemians, City - Chelsea, Atlético - Real, Bayern - Schalke!

 

ÚTERÝ 5. ÚNORA 2019

18.25 (výkop 18.30): 1. FC Heidenheim – Bayer 04 Leverkusen (osmifinálové utkání Německého poháru/DFB Pokal) – NOVA Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): Hamburger SV – 1. FC Norimberk (osmifinálové utkání Německého poháru/DFB Pokal) – NOVA Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): FC Nantes – FC Toulouse (osmifinálové utkání Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal.

20.40 (výkop 20.45): FC Newport – FC Middlesbrough (opakované utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Borussia Dortmund – Werder Brémy (osmifinálové utkání Německého poháru/DFB Pokal) – NOVA Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): MSV Duisburg – SC Paderborn 07 (osmifinálové utkání Německého poháru/DFB Pokal) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): SC Bastia – SM Caen (osmifinálové utkání Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal.

23.00: Sestřih z 25. kola anglické PremierLeague – ČT Sport.

 

STŘEDA 6. ÚNORA 2019

18.25 (výkop 18.30): RB Lipsko – VfL Wolfsburg (osmifinálové utkání Německého poháru/DFB Pokal) – NOVA Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): Holstein Kiel – FC Augsburg (osmifinálové utkání Německého poháru/DFB Pokal) – NOVA Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): FC Villefranche Beaujolais – FC Paris Saint-Germain (osmifinálové utkání Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal.

20.40 (výkop 20.45): Hertha BSC Berlín – Bayern Mnichov (osmifinálové utkání Německého poháru/DFB Pokal) – NOVA Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC Schalke 04 – 1. FC Norimberk (osmifinálové utkání Německého poháru/DFB Pokal) – NOVA Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC Everton– Manchester City (předehrávané utkání 27. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): FC Aberdeen – FC Glasgow Rangers (utkání 25. kola skotské Premiership) –Digi Sport 2.

21.00 (výkop 21.05): FC West Bromwich Albion – FC Brighton and Hove Albion (opakované utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 1.

21.00 (výkop 21.05): FC Stade Rennes – OSC Lille (osmifinálové utkání Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal.

 

ČTVRTEK 7. ÚNORA 2019

17.20: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 20. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza v 5.35 hodin.

20.25 (výkop 20.30): LazioŘím – FC Empoli (utkání 23. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): EA Guingamp – Olympique Lyon (osmifinálové utkání Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal.

 

PÁTEK 8. ÚNORA 2019

17.40 (výkop 18.00): Sigma Olomouc – FK Jablonec (utkání 20. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

17.55 (výkop 18.00): Dukla Praha – Baník Ostrava (utkání 20. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

18.25 (výkop 18.30): 1. FC Kolín nad Rýnem– FC Sankt Pauli (utkání 21. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): SC Regensburg/Řezno – Arminia Bielefeld( utkání 21. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): 1. FSV Mainz/Mohuč 05 – Bayer 04 Leverkusen(utkání 21. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): AC Chievo Verona – AS Řím (utkání 23. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC Aston Villa– FC Sheffield United (utkání 31. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): FCO Dijon – Olympique Marseille (utkání 24. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2. Záznam v sobotu v 9.00 hodin.

20.55 (výkop 21.00): Real Valladolid – FC Villarreal (utkání 23. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

21.30: FC Moreirense– FC Porto (utkání 21. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2.

 

SOBOTA 9. ÚNORA 2019

10.55: Magazín Evropské ligy (pozvánka na únorové šestnáctifinále) – ČT Sport. Repríza ve 4.55 hodin.

12.55 (výkop 13.00): FC Getafe – Celta Vigo (utkání 23. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): Union Berlín – SV Sandhausen (utkání 21. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.Digi Sport 3 záznam ve 20.30 hodin.

12.55 (výkop 13.00): VfL Bochum – SC Paderborn 07 (utkání 21. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

13.25 (výkop 13.30): FC Fulham– Manchester United (utkání 26. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

14.45 (výkop 15.00): FK Mladá Boleslav – Viktoria Plzeň (utkání 20. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport. Záznam ve 20.00 hodin.

14.45 (výkop 15.00): Slovan Liberec – 1. FK Příbram, MFK Karviná – Slezský FC Opava, Fastav Zlín – 1. FC Slovácko (utkání 20. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

15.25 (výkop 15.30): Borussia Dortmund – TSG 1899 Hoffenheim (utkání 21. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.Záznam ve 22.30 hodin.

15.25 (výkop 15.30): Borussia Mönchengladbach– Hertha BSC Berlín (utkání 21. kola německé bundesligy) – Digi Sport 3 Záznam ve 22.25 hodin.

15.40 (výkop 16.00): FC Liverpool – AFC  Bournemouth (utkání 26. kola anglické Premier  League) – TV Seznam, Digi Sport 4 od 15.55 hodin.

16.00: FC Nottingham Forest – FC Brentford (utkání 31. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Arena Sport 1.

16.10 (výkop 16.15): Atlético Madrid – Real Madrid (utkání 23. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1. Záznam ve 22.45 hodin.

16.30 (výkop 17.00): Slavia Praha – FK Teplice (utkání 20. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport. Záznam v neděli v 9.00 hodin.

17.05 (výkop 17.00): FC Paris Saint-Germain – Girondins Bordeaux (utkání 24. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam v neděli v 9.00 hodin.

17.55 (výkop 18.00): ACF Fiorentina – SSC Neapol (utkání 23. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): Bayern Mnichov – FC Schalke 04 (utkání 21. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): Espanyol Barcelona – Rayo Vallecano(utkání 23. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

18.25 (výkop 18.30): FC Brighton and Hove Albion – FC Burnley(utkání 26. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

18.30: Heracles Almelo – Ajax Amsterdam (utkání 22. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

19.55 (výkop 20.00): Racing Štrasburk – SCO Angers (utkání 24. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

20.15 (relive, výkop 19.00): FC Curych – Grasshopper Curych (utkání 21. kola švýcarské Super League) – Arena Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): FC Parma – Inter Milán (utkání 23. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.30 (záznam, výkop 16.00): AFC Huddersfield Town– FC Arsenal (utkání 26. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): FC Girona – SD Huesca (utkání 23. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

22.30 (záznam, výkop 16.00): FC Watford– FC Everton (utkání 26. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

 

NEDĚLE 10. ÚNORA 2019

11.55 (výkop 12.00): CD Leganés– Real Betis Sevilla (utkání 23. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.Digi Sport 3 záznam ve 21.55 hodin.

12.25 (výkop 12.30): FC Boloňa – FC Janov (utkání 23. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

13.00: FC Norwich City – FC Ipswich Town (utkání 31. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Arena Sport 1.

14.25 (výkop 14.30): Tottenham Hotspur – FC Leicester City (utkání 26. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4. Záznam ve 21.10 hodin.

14.55 (výkop 15.00): Sampdoria Janov – Frosinone Calcio (utkání 23. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.Digi Sport 2 záznam ve 22.45 hodin.

14.55 (výkop 15.00): HSC Montpellier– AS Monako (utkání 24. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

15.00 (výkop 14.30): FC Groningen – Vitesse Arnhem (utkání 21. kola nizozemské Erdedivisie) – Arena Sport 1.

15.25 (výkop 15.30): Werder Brémy – FC Augsburg (utkání 21. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Záznam ve 22.30 hodin.

16.00: FC Thun – BSC Young Boys Bern (utkání 21. kola švýcarské Super League) – Arena Sport 2. Arena Sport 1 záznam ve 22.45 hodin.

16.10 (výkop 16.15): FC Valencie – Real Sociedad San Sebastián (utkání 23. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

16.30 (výkop 17.00): Sparta Praha – Bohemians Praha 1905 (utkání 20. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. O2 TV Fotbal záznam ve 22.00 hodin.

16.45: FC Utrecht – PSV Eindhoven (utkání 21. kola nizozemské Erdedivisie) – Arena Sport 1.

16.55 (výkop 17.00): Manchester City – FC Chelsea (utkání 26. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4. Záznam ve 23.05 hodin.

16.55 (výkop 17.00): FC Stade Rennes – AS Saint-Étienne (utkání 24. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.55 (výkop 18.00): Sassuolo Calcio – Juventus Turín (utkání 23. kola italské Serie A) –Digi Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): Fortuna Düsseldorf – VfB Stuttgart (utkání 21. kola německé bundesligy) – Digi Sport 3.

18.25 (výkop 18.30): FC Sevilla – SD Eibar (utkání 23. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

18.30: Benfica Lisabon – CD Nacional Madeira (utkání 21. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): AC Milán – Cagliari Calcio (utkání 23. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Athletic Bilbao – FC Barcelona (utkání 23. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): OGC Nice – Olympique Lyon (utkání 24. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

21.00: CD Feirense – Sporting CP Lisabon (utkání 21. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2.

22.50: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 20. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

 

PONDĚLÍ 11. ÚNORA 2019

20.00: TIKI-TAKA 20 (talk show o 20. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.25 (výkop 20.30): Hamburger SV – Dynamo Drážďany (utkání 21. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): Stade Brestois– AJ Auxerre (utkání 24. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Wolverhampton Wanderers– FC Newcastle United (utkání 26. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

20.55 (výkop 21.00): Deportivo Alavés – UD Levante (utkání 23. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

21.40: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 20. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.