Insigne a Premier League? O Ancelottiho ofenzivní motor se začal zajímat Liverpool

Zatímco Ivan Rakitič (Barcelona) či Toni Kroos (Real Madrid) by si mohli od léta zahrát Serii A, protože jsou spojováni s přestupem do Interu Milán, o něco mladší štírek Lorenzo Insigne by mohl pro změnu nejvyšší italskou soutěž opustit.

Insigne a Premier League? O Ancelottiho ofenzivní motor se začal zajímat Liverpool

O sedmadvacetiletou ofenzivní hvězdu SSC Neapol totiž projevil zájem aktuální lídr Premier League, který sídlí u řeky Mersey ve městě Beatles a jeho domovem je slavný Anfield Road.

Nevysokého odchovance Partenopei s krátkou minulost v Cavese, Foggii či Pescaře by do svého kádru bral německý manažer Jürgen Klopp a malý velký muž italského fotbalu je proto zástupci Reds bedlivě sledován.

Svěřenec Carla Ancelottiho, o němž už se díky výborné produktivitě mluví necelé čtyři sezony (v tomto soutěžním ročníku je zatím na 11 trefách), má ale pod Vesuvem platný kontrakt až do roku 2022 a jeho cena proto nebude zrovna malá.

Osmnáctinásobný mistr Anglie navíc nemusí tak úplně tlačit na pilu. Na ofenzivní části soupisky má totiž pořád jména jako Salah, Firmino, Shaqiri, Mané, Sturridge, Oridgi či Oxlade-Chamberlain.