Hazard nechává fanoušky Blues v nejistotě: V hlavě už mám jasno, ale na prohlášení je ještě čas

Budoucnost belgického reprezentant Edena Hazarda je stále nejasná. Už delší dobu se spekuluje o tom, že by mohl ze Stamford Bridge odejít do Realu Madrid. Bílý balet se netají zájmem o jeho osobu a v několika případech již cílil konkrétními částkami. Zkušené křídlo ale zatím vykazovalo loajalitu, přestože se netají zájmem vyzkoušet klub ve španělské metropoli. Kdy budou mít fanoušci jasno?  Hazard již podle svých slov má.

Hazard nechává fanoušky Blues v nejistotě: V hlavě už mám jasno, ale na prohlášení je ještě čas

Kdyby zůstal v Chelsea u kormidla Antonio Conte, asi by si kufry balil již v létě. Novým koučem je ale Sarri, kterému Hazard věří a prokázal loajalitu, když se rozhodl pokračovat. V létě už bude ale jasné, že se musí jednat. S londýnským celkem má platný kontrakt jen do roku 2020 a pak by mohl odejít zdarma. Vedení Blues si jej potřebuje pojistit novým kontraktem nebo jej prodat za odpovídající sumu.

Hazard nyní veřejně prohlásil, že už má v hlavě jasno a je rozhodnutý. „Vím, co udělám. Už jsem se rozhodl a mám jasno, ale na prohlášení je ještě čas,“ nechala se slyšet hvězda Chelsea. Pokud se rozhodne klub opustit, bránit mu nikdo nebude, jak naznačil i kouč Maurizio Sarri. „Edenovi je 28 let. Pokud chce odejít, myslím, že musí Chelsea opustit. Samozřejmě, že doufám v opak a že zůstane tady. Má potenciál být jedním z nejlepších hráčů na světě,“ dodal zkušený italský trenér.

O jeho osudu se rozhodně o této sezóně a jisté je, že zájem Realu o jeho služby nepolevil. Před pár dny se vyslovil pro jeho příchod i jeho krajan Thibaut Courtois, který v minulé sezóně ještě taktéž hájil barvy Chelsea. Podle jeho slov je pro madridský gigant vhodnějším adeptem než Neymar, který je taktéž jednou z variant.