V Příbrami pořád věří kouzlům veterána Slepičky. Zhubl, vypadá hodně dobře, hlásí Csaplár

V Příbrami pořád věří kouzlům veterána Slepičky. Zhubl, vypadá hodně dobře, hlásí Csaplár

V příbramském kádru už pár dní před startem jara nefigurují Mario Holek či Karsten Ayong. Jedna významná postava se ale klubu sídlícímu u řeky Litavky pomalu vrací...

Je jím funkční veterán se zkušenostmi z MMA Miroslav Slepička, jenž však kvůli zlomené noze chybí družině trenéra Csaplára od konce září minulého roku.

Bývalý útočník Liberce, Sparty, Dinama Záhřeb, Fürthu či indického Goa by se mohl zapojit do dění v průběhu jarní fáze, kdy to bude jeho současný zaměstnavatel potřebovat nejvíc.

Výsledkově mu totiž nevyšla zimní příprava (hodně bolely zejména čtyřgólové prohry s Táborskem a Duklou) a ačkoliv je tým dvanáctý, po dvacátém kole, ve kterém zajíždí do Liberce, se klidně může propadnout až na čtrnáctou pozici.

"Normálně trénuje, vypadá hodně dobře. Zhubl, už je na své sportovní váze. Teď je to už čistě věcí rehabilitace," pronesl Josef Csaplár, který vede příbramský soubor od léta 2017.

"Samozřejmě má v noze šroub, který mu tam ještě nějakou dobu zůstane. Řekl jsem mu, že to uděláme tak, jako když jsem sem přišel – nejdřív pět minut, pak deset minut, patnáct minut, a když bude na závěr soutěže schopen hrát sedmdesát minut nebo celý zápas, tak je to pro nás bingo,” uzavřel někdejší stratég Liberce, Žižkova či Slavie.

Než se sedmatřicetiletý nestor definitivně vrátí, góly by měli zařizovat Fantiš s Voltrem. Autor čtyř podzimních tref, jichž dosáhl pouze běhe sedmi vystoupení v základní sestavě, však určitě nebude chtít končit na dotyčné číslovce.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.