Rada má na Julisce pořád velkou důvěru, v barvách Dukly by tak mohl odsloužit 15 let

Čtyřiatřicetiletý gólman Filip Rada má jistotu, že ho z dejvické Julisky jen tak někdo nevystrnadí. Velezkušený brankář totiž v momentálně poslední Dukle podepsal nový kontrakt, který ho k současné adrese váže až do června 2022.

Rada má na Julisce pořád velkou důvěru, v barvách Dukly by tak mohl odsloužit 15 let

"Jsem tu docela dlouho, Dukla mi nabídla další spolupráci a já jsem moc rád," přiznal samotný kolega Podaného, Holendy, Hanouska a spol. jenž má v nynějších barvách na kontě 59 vychytaných nul.

"Smlouva je na tři a půl roku, takže mám čas se ještě zlepšovat, odchytat kvalitní zápasy a pomoci Dukle, aby tabulkou stoupala a dostala se tam, kam všichni chceme," pronesl na webu fkfukla.cz syn hlavního trenéra Jablonce, který má zcela jiné starosti než Dukla.

Bývalý hráč Sparty, Blšan či Bohemians 1905, který je součástí Dukly již od roku 2007 a strávil v ní téměř celou profesionální kariéru, je k tomuto datu na 205 prvoligových vystoupeních, které nasbíral během osmi sezon v nejvyšší soutěži.

Bitva o záchranu pro něj a jeho kolegy začne v pátek proti mnohem lépe postavenému Baníku Ostrava. "Čeká nás historická výzva - z klubů, které takhle začaly, se nikdo nezachránil. Jsem přesvědčený, že všichni udělají vše, abychom se zachránili," uzavřel předseda představenstva Bohumil Paukner.